"1:0 to dla nas typowe"

"1:0 to dla nas typowe"

Trener zespołu seniorów, Mariusz Wójcik, kolejny raz rozmawiał z naszym partnerskim portalem, SportoweBeskidy.pl. Tym razem coach naszego zespłu został poproszony o podsumowanie minionej kolejki w wykonaniu drużyn z "Podbeskidzia".

"Najważniejsze w tym meczu były dla nas punkty. Zdobyliśmy trzy i z tego się cieszymy. Po zdobytej przez nas bramce rywal zaatakował mocniej, posiadał przewagę przez kilkanaście minut. Straciliśmy na chwilę kontrolę nad meczem, ale odzyskaliśmy ją. Można powiedzieć, że wynik 1:0, to rezultat typowy dla mojego zespołu. Mogliśmy prowadzić już po pierwszej połowie, raz piłka trafiła w poprzeczkę, dobrej sytuacji nie wykorzystał Praciak. Bramkę zdobyliśmy na początku drugiej. Na pewno postaramy się o okazalsze zwycięstwa w dalszej części sezon.

BKS zremisował u siebie 2:2, to niespodzianka. Mistrzostwo zdobędzie zespół, który straci najmniej punktów z teoretycznie słabszymi drużynami. Biorąc to pod uwagę, należy mówić o stracie dwóch punktów.

Rekord przegrał na boisku lidera 0:1. Skromna porażka z Odrą ujmy nie przynosi, ale na pewno przed meczem nastawienie w szeregach zespołu było inne.

Niespodzianka na plus w wykonaniu Podbeskidzia. Rezerwy wygrał w solidną Skrą na jej boisku. Nie bez znaczenia jest fakt, że mecz odbył się na sztucznej nawierzchni. Bielszczanie na takiej grają i trenują."

Oryginalny tekst tutaj>>

foto: sportowebeskidy.pl

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości