14 kolejka Haiz IV ligi: Zapowiedź

14 kolejka Haiz IV ligi: Zapowiedź

Rudna jesienna wielkimi krokami zbliża się już do końca. Pozostały jeszcze tylko dwie kolejki i dla niektórych ekip zaległy mecz siódmej serii gier. Powinniśmy zatem za niedługo poznać mistrza jesieni oraz tymczasowych spadkowiczów. Przeanalizujmy co wydarzy się w najbliższej kolejce.

W Czańcu dojdzie do starcia na szczycie. Mistrz i główny kandydat do mistrzostwa, Decor Bełk, podejmie nasz LKS Czaniec. Obie ekipy kontynuują serię zwycięstw, Czaniec cztery mecze z rzędu, Bełk trzy. Obie grają ostatnio najrówniej i najlepiej. Zapowiada się więc bardzo ciekawe widowisko w Czańcu, w którym faworyta wskazać bardzo trudno. My jesteśmy gospodarzem, ale pamiętamy jak Bełkowi służy nasze boisko, dlatego nie podejmiemy się wskazania faworyta. Liczymy na bardzo dobre widowisko.

Trudny bój czeka także GKS Radziechowy-Wieprz, który zagra na wyjeździe z Wilkami Wilcza. Goście ostatnio wygrywają i po rozbiciu Polonii Bytom, Wilki na pewno nie mogą być pewne swego. Jednak u siebie ten zespół zawsze jest groźny i może napsuć krwi faworytowi. Z kolei wspomniana Polonia Bytom podejmować będzie u siebie MKS Lędziny. Poloniści chcą szybko zrehabilitować się za porażkę w Wieprzu i chyba lepszej okazji w najbliższym czasie mieć nie będą.

Ponownie o trzy punkty powalczą na pewno piłkarze LKS-u Goczałkowice Zdrój. Tym razem ich rywalem będzie nieobliczalna Unia Racibórz, która ostatnio złapała trochę wiatru w żagle. Goczały będą faworytem, ale tylko na papierze. Podobnie jak Spójnia Landek, która zagra z rozbitym Drzewiarzem Jasienica. U gości doszło w tygodniu do zmiany trenera i liczą oni na pewno na efekt nowej miotły. Czy Dariusz Kołodziej, były piłkarz Podbeskidzia, zanotuje efektowny debiut?

Odra Centrum szuka już jakiś czas trzypunktowej zdobyczy. Tym razem beniaminek wyjedzie do Skoczowa i jeśli myśli o spędzeniu zimy w bliskiej odległości od czołówki, musi ten mecz wygrać. Podobnie jak Dąb Gaszowice, który podejmie rezerwy GKS-u Tychy. Co prawda Tyszanie w ostatnich trzech meczach zdobyli tylko trzy gole, co w porównaniu z poprzednimi zdobyczami jest nijakim osiągnięciem, to na pewno w Gaszowicach będą chcieli powalczyć o pełną pulę.

Spotkanie Kuźni Ustroń z rezerwami Podbeskidzia Bielsko-Biała także nie ma faworyta, ale jedni i drudzy muszą zagrać o trzy punkty, dając komfort na finiszu rundy wiosennej.

Poniżej zestawienie wszystkich spotkań nadchodzącej 14 kolejki Haiz IV ligi śląskiej gr.II:

11.11.2017 r. (sobota)

godzina 13.00

LKS Czaniec – KS Decor Bełk

Kuźnia Ustroń – TS II Podbeskidzie

Spójnia Landek – Drzewiarz Jasienica

Dąb Gaszowice – GKS II Tychy

LKS Goczałkowice Zdrój – Unia Racibórz

Polonia Bytom – MKS Lędziny

Wilki Wilcza – GKS Radziechowy-Wieprz

Odra Centrum – Beskid Skoczów

Bądź na bieżąco i śledź nas na portalach społecznościowych:

Facebook>>

Twitter>>

Instagram>>

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości