zamknij reklamę

24 kolejka IV ligi: Zapowiedź

24 kolejka IV ligi: Zapowiedź

Przed nami 24 seria gier na boiskach IV ligi. Choć mamy już drugą połowę kwietnia to aura mocno nie sprzyja i trzeba się liczyć nawet z tym, iż jutrzejsza kolejka może zostać odwołana. Na razie skupmy się jednak na tym co nas w niej będzie czekało.

Liderujący LKS Bełk podejmie na własnym stadionie walczącą o utrzymanie Iskrę Pszczyna. Gospodarze powinni ten mecz wygrać bez problemu. LKS Czaniec zagra przed własną publicznością z nieobliczalną Polonią Łaziska Górne, ale to podopieczni Macieja Żaka będą faworytem tego starcia. Rezerwy Podbeskidzia czeka trudny sprawdzian, ponieważ wyjadą do Lędzin i zmierzą się z trudnym beniaminkiem. Z kolei GKS Radziechowy-Wieprz również będzie miał niełatwy wyjazd, ponieważ zawita w Jasienicy i zmierzy się z miejscowym Drzewiarzem. Z pozostałych spotkań najciekawiej zapowiadają się starcia w Raciborzu i Skoczowie. Unia podejmować będzie Spójnię Landek, a Beskid zagra z Concordią Knurów. Pełny zestaw par jutrzejszej serii gier znajdziecie poniżej. Przypominamy, że odbyło się już jedno spotkanie 24 serii gier. Wilki Wilcza ograły 1:0 Granicę Ruptawa.

MKS Lędziny - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 19 kwietnia, 17:30
Beskid 09 Skoczów - Concordia Knurów 19 kwietnia, 17:30
Wilki Wilcza 1-0 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 12 kwietnia, 17:15
Drzewiarz Jasienica - GKS Radziechowy-Wieprz 19 kwietnia, 17:30
LKS Czaniec - Polonia Łaziska Górne 19 kwietnia, 17:30
Gwarek Ornontowice - Orzeł Mokre (Mikołów) 19 kwietnia, 17:30
Krupiński Suszec - Szczakowianka Jaworzno 19 kwietnia, 17:30
Unia Racibórz - Spójnia Landek 19 kwietnia, 17:30
LKS Bełk - Iskra Pszczyna 19 kwietnia, 17:30

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości