7 kolejka Haiz IV ligi: Radziechowy rozgromione

Trzy spotkania zaległej siódmej kolejki Haiz IV ligi śląskiej gr.II już za nami. Najbardziej niespodziewany wynik padł w Radziechowach, natomiast na pozostałych dwóch boiskach odnotowaliśmy wyniki, które były do przewidzenia.

W najciekawszym z dzisiejszych meczów GKS Radziechowy-Wieprz został wręcz rozgromiony przez rezerwy Podbeskidzia Bielsko-Biała. Wynik jest tym bardziej sensacyjny, że goście zagrali w większości młodzieżowym składem. W innym spotkaniu drużyn z górnej części tabli Polonia Bytom ograła 2:0 Spójnię Landek. Wciąż niepokonany jest beniaminek z Gaszowic, który zremisował 1:1 w Goczałkowicach.

Poniżej zestawienie wyników dzisiejszych spotkań w Haiz IV lidze śląskiej gr. II oraz aktualna tabela: