7 kolejka Haiz IV ligi: Zapowiedź częściowa

W dniu dzisiejszym dojdą do skutku trzy ligowe spotkania z odwołanej siódmej serii gier. Wydział Gier ŚlZPN w porozumieniu z gospodarzami spotkań ustalił, że chętni odrobią zaległości dzisiaj, a reszta meczów odbędzie się dopiero 25 listopada. My niestety nie będziemy dziś rywalizować w Wilczej, a szkoda bo warunki pogodowe sprzyjają. Ale cóż trzeba mieć nadzieje, choć szanse są na to małe, że u progu zimy zdążymy zagrać zaległą kolejkę jeszcze w tym roku.

Z zaplanowanych na dzisiaj meczów, na czoło wysuwa się pojedynek aspirującej do walki o mistrzostwo ligi Polonii Bytom, z dobrze spisującą się Spójnią Landek. Goście uskrzydleni wygraną 4:2 z Wilkami Wilcza, pojadą do Bytomia pełni nadziei na kolejne trzy punkty, natomiast gospodarze, głodni gry, gdyż ich mecz z Gaszowicami w miniony weekend został odwołany, na pewno sprawią że będziemy oglądać zacięte widowisko.

Nasz sobotni pogromca, GKS Radziechowy-Wieprz podejmie rezerwy Podbeskidzia. Gospodarze są na fali trzech z rzędu zwycięstw, "dwójka" może być nieźle wzmocniona graczami pierwszej drużyny, dlatego możemy się spodziewać ciekawego widowiska.

Trzeci dzisiejszy mecz odbędzie w Goczałkowicach, gdzie miejscowy LKS podejmie niepokonanego, innego beniaminka Dąb Gaszowice. Jeśli piłkarze z Gaszowic dziś wygrają to zrównają się punktami z liderującą Odrą Centrum.

Poniżej zestawienie wszystkich meczów, zaległej siódmej kolejki HAIZ IV ligi śląskiej gr. II: