Cała młodzież gra w ten weekend w Czańcu!

Nasze zespoły młodzieżowe wystartowały już pełną parą w wiosenne granie. Za nami pierwsze kolejki Juniorów i Trampkarzy Starszych, a także Młodzików. A już w najbliższy weekend będziemy mogli podziwiać naszą młodzież w akcji i to na naszych obiektach w Czańcu.

Rywalizację rozpoczną Młodziki, gdy w sobotnie popołudnie o godzinie 16.00 podejmować będą zespół GLKS Wilkowice, który po zwycięstwie 8:0 z Zaporą Porąbka i remisie 0:0 z Pasjonatem Dankowice, zajmuje w ligowej tabeli pierwsze miejsce z dorobkiem 4 punktów. Wilkowice mają jednak jeden mecz więcej, a tuż za ich plecami znajduje się zespół faworyta ligi, MOSM Tychy II, który w tamtym tygodniu rozgromił młodzików z Porąbki aż 21:0. Naszą młodzież czeka więc bardzo trudny pojedynek. Podopieczni Michała Trojaka zajmują w ligowej tabeli miejsce 4 ale mają rozegrany tylko jeden mecz, zremisowany 2:2 na wyjeździe z drużyną Pasjonata Dankowice. W zeszłym tygodniu nasz zespół pauzował.

Tak więc w sobotnie popołudnie, wszystkich tych którzy nie zdecydują się pojechać do Bytomia na mecz pierwszego zespołu, zapraszamy do Czańca aby wspierać naszych młodzików w tym ważnym meczu. Poniżej zestawienie 3 kolejki ligi D2 Młodzik Młodszy gr. 6:

25.04.2015r. godz. 16.00
LKS Czaniec-GLKS Wilkowice

26.04.2015r. godz. 10.00
Pasjonat Dankowice-MOSM Tychy
Zapora Porąbka- pauzuje

Po sobotnich emocjach, w niedzielne przedpołudnie na boisko w Czańcu wybiegną nasi Juniorzy i Trampkarze. Ich rywalem będzie zespół LKS Sokół Hecznarowice.

Trampkarze, po zeszłotygodniowej porażce, w meczu na szczycie z Pionierem Pisarzowice 3:4, spadli w ligowej tabeli na drugie miejsce i mają na swoim koncie 25 punktów. Nasi rywale tydzień temu zremisowali, po równie zaciętym meczu 4:4 z KS Bestwinka i zajmują w tabeli 7 miejsce z dorobkiem 10 punktów. Niedzielny mecz powinien być zatem dla naszych trampkarzy nieco łatwiejszy i liczymy na pierwsze zwycięstwo w tym roku. W pierwszym meczu, jesienią, LKS Czaniec wygrał na wyjeździe 1:0.

Poniżej zestaw 11 kolejki ligi C1 Trampkarzy Starszych gr.1:

25.04.2015r. godz. 10.00
LKS Groń Bujaków-KS Rudzica
LKS Bestwina-KS Soła Kobiernice
KS Bestwinka-Wilamowice
LKS Pionier Pisarzowice-Przełom Kaniów

26.04.2015 godz.10.00
LKS Czaniec-LKS Sokół Hecznarowice

Tuż po zakończeniu rywalizacji trampkarzy, na boisko wybiegną nasi juniorzy. Ich rywal jest wiceliderem ligi z dorobkiem 16 punktów, a tydzień temu, dość nieoczekiwanie, poległ u siebie 1:3 z przedostatnim w tabeli, zespłem KS Bestwinka. Podopieczni Macieja Żaka, po odrobieniu trzybramkowej straty, zremisowali przed tygodnie 3:3 z Pionierem Pisarzowice i spadli na 5 miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 13 punktów. W niedzielę juniorów czeka więc trudne zadanie, ale jeśli wykażą się taką wolą walki przez cały mecz, jak przy wyniku 3:0 z spotkaniu z Pisarzowicami, to możemy być spokojni o wynik tej konfrontacji. Pierwszy pojedynek obu drużyn zakończył się zwycięstwem 3:2 Hecznarowic.

Poniżej zestaw 11 kolejki ligi A1 Juniorów Starszych gr.1:

25.04.2015r. godz. 12.00
LKS Bestwina-KS Soła Kobiernice
KS Bestwinka-Wilamowice
LKS Pionier Pisarzowice-Przełom Kaniów
LKS Groń Bujaków-pauzuje

26.04.2015 godz.12.00
LKS Czaniec-LKS Sokół Hecznarowice

Zachęcamy wszystkich do wspierania naszej młodzieży w kolejnych bardzo ważnych ligowych spotkaniach. Oczywiście głównym wydarzeniem weekendu będzie konfrontacja seniorów w Bytomiu z tamtejszą Polonią, ale w Czańcu odbędą się aż trzy spotkania naszych młodzieżowych drużyn także piłki będzie w ten weekend co nie miara w Czańcu! Do boju LKS!!!