zamknij reklamę

GRUNDWALD RUDA ŚLĄSKA - LKS CZANIEC

GRUNDWALD RUDA ŚLĄSKA - LKS CZANIEC

Zapraszamy na internetową transmisję na żywo z finałowego meczu o Puchar Polski na szczeblu Śląskiego ZPN, pomiędzy zespołami Grunwald Ruda Śląska i LKS Czaniec! Początek spotkania 19.06.2015r. o godzinie 17.00!


Transmisja na żywo

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij