Inauguracyjna wygrana

Podopieczni Macieja Żaka zainaugurowali dzisiaj letnie granie sparingowe. W pierwszej grze kontrolnej nasz zespół rywalizował na boisku występującej w klasie okręgowej Niwy Nowa Wieś. Spotkanie toczyło się w mocno towarzyskim tempie i widać było, że to dopiero początek przygotowań dla jednych i drugich. Jednak w naszym zespole było widać dużo większą kulturę gry co raczej było oczywiste przed rozpoczęciem tego meczu. I choć często wkradał się w nasze szeregi chaos, spowodowany sporą ilością testowanych graczy, to z pewnością trener Żak wykorzysta tą grę kontrolną aby odpowiednio przygotować zespół i wyselekcjonuje najbardziej potrzebnych nam zawodników. Akcja bramkowa z kolei to popis Ilyii i Pawła Kozioła. Ten pierwszy znalazł na przedpolu Kozioła, który przygotował sobie piłkę i uderzył zza szesnastki. Futbolówka znalazła drogę do siatki tuż przy słupku goalkeepera gospodarzy. Warto dodać, że w dniu dzisiejszym w drużynie seniorskiej zadebiutował nasz kolejny junior, Konrad Stwora. Kolejne sparingowe spotkanie już w najbliższą środę. O godzinie 18.00 zagramy w Osieku z miejscową Brzeziną.

14.07.2017 r., godzina 18.00, Nowa Wieś

Niwa Nowa Wieś - LKS Czaniec 0:1 (0:0)

Bramka: 50' Paweł Kozioł

Skład LKS Czaniec: Waligóra, Żak, Borak, Grabski, Świerczyński, Kaczmarczyk, Kozioł Paweł, Kozioł Tomasz, Jurczak, Ilya, Wiśniowski, Stwora Konrad oraz testowani zawodnicy.