Juniorzy i trampkarze planowo wygrywają

W miniony weekend swoje spotkania rozgrywały także drużyny prowadzone przez Sławomira Tynkę. Juniorzy wygrali na trudnym terenie w Mazańcowicach 2:0 po dwóch golach Wojciecha Gałuszki i wciąż tracą jeden punkt do lidera z Landeka. Swój ostatni ligowy mecz juniorzy zagrają już dzisiaj z Przełomem Kaniów i ewentualne zwycięstwo da im pozycję lidera, ale na ostateczne rozstrzygnięcie będą musieli poczekać do soboty, kiedy to Landek rozegra swój ostatni mecz w tym sezonie. Wygrała także ekipa trampkarzy, 4:0 z Orłem Kozy i umocniła swoją pozycję w środku ligowej stawki, zachowując ciągle realne szanse na podium na finiszu rozgrywek. Raporty meczowe poniżej.

09.06.2017 r., godzina 17.00, Czaniec, liga C1 trampkarzy

LKS Czaniec - Orzeł Kozy  4:0 (1:0)

Bramki: 1', 55' Zacny, 60' Juraszek, 65' Rozmus

Skład LKS Czaniec: Majer, Chowaniec, Drabek, Juraszek, Kołek, Rozmus, Stwora D., Surma, Wolf, Zacny A., Zacny K. oraz Mrowiec, Stwora K., Trojak.

AKTUALNA TABELA TRAMPKARZY >>

10.06.2017 r., godzina 12.00, Mazańcowice, liga A1 juniorów

LKS Mazańcowice - LKS Czaniec 0:2 (0:0)

Bramki: 56', 80' Gałuszka

Skład LKS Czaniec: Romik, Gałuszka Ł. (86' Chowaniec), Gałuszka W., Habiciak, Kamiński, Kolber K., Kolber P., Mazgaj, Papież (46' Mrowiec), Stwora, Wiśniowski (Zacny A.).

AKTUALNA TABELA JUNIORÓW >>