Kadra Śląska wyrgywa, Borak i Kozioł zagrali

Wczoraj odbyło się pierwsze spotkanie eliminacyjne UEFA Regions CUP. Reprezentacja Śląskiego Związku Piłki Nożnej zagrała w nim z reprezentacją Lubuskiego Związku Piłki Nożnej. Podopieczni Damiana Galeji zwyciężyli 3:1 i w następnej rundzie zmierzą się ze zwycięzcą pary Opolski ZPN - Dolnośląski ZPN. W barwach Śląskiej ekipy wystąpiło dwóch reprezentantów naszego klub, Bartłomiej Borak rozegrał całe spotkanie, natomiast Paweł Kozioł pojawił się na boisku w 70 minucie meczu.

Śląski ZPN – Lubuski ZPN 3:1 (1:0)
1:0 – Wybierek, 13 min (głową)
2:0 – Grabiec, 53 min
3:0 – Rasek, 63 min
3:1 – Pakuła, 90 min
Sędziował Kornel Paszkiewicz (Wrocław).
ŚLĄSKI ZPN: Żerdka – Cichecki, Grabiec, Wybierek, Borak – Żołna (70. P. Kozioł), Derlatka, Boczar (46. Dyrda), Sz. Byrtek – Rasek, Bysiec. Trener Damian GALEJA.
LUBUSKI ZPN: Sierra – Chanas, Sidorowicz (64. Dura), Ogrodowski, Kurdykowski – Wiśniewski, Pakuła, Hojka (70. Rafalik), Mrozek – Nowak (67. Werbski), Żeno. Trener Kamil MICHNIEWICZ.
Żółte kartki: Wybierek – Hojka, Ogrodowski, Sierra.

foto: BartFotoSport