Lider nie zwalnia tempa, przełamanie i lekcja futbolu

Za nami kolejny weekend pełny emocji związanych z naszymi zespołami młodzieżowymi. Nie zwalniają tempa juniorzy, którzy tym razem pewnie, 4:0, pokonali trzecią siłę ligi, LKS Ligotę. Prawdziwy test czeka podopiecznych Sławomira Tynki za tydzień w Landeku, gdzie zmierzą się z wiceliderem, Spójnią. Po dwóch z rzędu porażkach, przełamali się trampkarze, którzy nie bez problemów wygrali w Pisarzowicach 6:3. Klasę w tym meczu pokazał Mrowiec, który zdobył cztery gole. Po dwóch zwycięstwach, porażkę ponieśli z kolei nasi młodzicy. Jednak w tym meczu wytypowanie zwycięzcy nie było trudne bo graliśmy z niepokonanym liderem, Rekordem Bielsko-Biała. Wynik 6:0 to najmniejszy wymiar kary, ale ujmy nie przynosi, a jest jedynie kolejną cenną lekcją piłki nożnej dla naszych najmłodszych adeptów piłki nożnej.

Liga A1 juniorów, 7 kolejka

LKS Czaniec - LKS Ligota 4:0 (1:0)

Bramki: 34' Gałuszka, 47' 59' Kamiński, 65' Papież

Kartki: 45' Habiciak

Skład LKS Czaniec: Gałosz, Gałuszka, Habiciak, Kamiński (67' Romik), Kolber Karol, Kolber Patryk, Marczak (67' Chowaniec), Mazgaj (77' Zacny), Papież, Trojak, Wiśniowski.

TABELA JUNIORÓW PO 7 KOLEJKACH >>

Liga C1 trampkarzy, 7 kolejka

Pionier Pisarzowice - LKS Czaniec 3:6 (1:1)

Bramka: 35' 52' Feruga, 60' Gajda - 27' 45' 46' 57' Mrowiec, 41' Kowaliczek, 53' Chowaniec,