zamknij reklamę

Mecz z Łaziskami odwołany!

Mecz z Łaziskami odwołany!

Informujemy, że zaplanowane na dzień jutrzejszy spotkanie IV ligi śląskiej grupy II pomiędzy zespołami LKS Czaniec i Polonią Łaziska Górne zostaje odwołane ze względu na zły stan murawy boiska spowodowany fatalnymi warunkami atmosferycznymi. Prawdopodobny nowy termin meczu to 17 maj (środa) godzina 18.00.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij