zamknij reklamę

Paweł Kuban arbitrem spotkania z Orłem

Paweł Kuban arbitrem spotkania z Orłem

Kolegium Sędziowskie Śląskiego Związku Piłki Nożnej wyznaczyło trójkę sędziowską, która poprowadzi jutrzejsze zawody IV ligi śląskiej grupy II pomiędzy Orłem Mokre, a LKS-em Czaniec. Jako główny zawody sędziował będzie Pan Paweł Kuban z Zawady, a asystować mu będą Mateusz Malinowski i Lech Malinowski (obaj Częstochowa).

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij