Pewne zwycięstwo z Landekiem

W drugim tegorocznym sparingu, LKS Czaniec pewnie, 4:1, ograł drużynę Spójni Landek, występującą na co dzień w IV lidze Śląskiej.

Przed przerwą padły dwie bramki. Najpierw Maciej Żak wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego. Do wyrównania tuż przed przerwą doprowadził Bezak. Po zmianie stron o swoim znakomitym ułożeniu stopy przypomniał Fabisiak, dwukrotnie posyłając piłkę do siatki po strzałach z rzutu wolnego. W samej końcówce swoją bramkę dorzucił jeszcze testowany napastnik. Na uwagę zasługuje postawa w końcówce spotkania młodziutkiego Bartka Gałosza w naszej bramce, którzy w sobotę obchodził swoje 16 urodziny! Bartek popisał się kilkoma świetnymi interwencjami i z pewnością będziemy mieli z niego spory pożytek w przyszłości.

Wynik sobotniej konfrontacji na pewno cieszy, choć trzeba przyznać, że gdyby celowniki naszych ofensywnych zawodników były odrobinę lepiej nastawione to wynik były o kilka bramek większy. Styl gry pozostawia jeszcze wiele do życzenia, ale to dopiero początek poważniejszych sparingów, a do pierwszego ligowego starcia pozostał ponad miesiąc więc czasu na złapanie formy jest sporo.

LKS Czaniec – Spójnia Landek 4:1 (1:1)
Gole dla LKS-u Czaniec: Fabisiak – 2 (z rzutów wolnych), Żak, testowany zawodnik
Gol dla Spójni: Bezak

LKS Czaniec: Kawaler (Majda, Gałosz) – testowany zawodnik, testowany zawodnik, Żak, Borak, Waligóra, Kozioł, testowany zawodnik, testowany zawodnik, Łącki, testowany zawodnik oraz Kwaśniewski, Hałat, Fabisiak, Jastrzębski, Móll, testowany zawodnik
Trener: Kłusek

Spójnia: Huczała (Gil) – Czyż, Sz.Kubica, Habdas, Kałka, Gomółka, Marek, Bezak, Gurbisz, testowany zawodnik, testowany zawodnik oraz J.Kubica, Lech, Szczepanik, Pawlak, trzech testowanych zawodników
Trener: Zadylak