Podział grup IV ligi na sezon 17/18!

Na wczorajszym posiedzeniu Wydziału Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej dokonano podziału grup IV ligi śląskiej na sezon 2017/2018. W nadchodzącym sezonie nie zagramy już z ekipami Polonii Łaziska Górne, Szczakowianki Jaworzno i Gwarka Ornontowice, które zostały przeniesione do grupy pierwszej, a zmierzymy się z rezerwami GKS-u Tychy. Poza tym do naszej grupy przypisano czterech beniaminków IV-ligowych rozgrywek: Kuźnię Ustroń, Dąb Gaszowice, LKS Goczałkowice i Odrę Centrum Wodzisław. Terminarz rozgrywek poznamy w najbliższy poniedziałkowy wieczór, tuż po spotkaniu przedstawicieli klubów IV ligi.

Poniżej pełne zestawienie drużyn, które zagrają w grupie drugiej IV ligi śląskiej w sezonie 2017/2018:

LKS Czaniec
KS Decor Bełk
GKS Radziechowy-Wieprz
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
MKS Lędziny
Drzewiarz Jasienica
Unia Racibórz
Beskid Skoczów
Wilki Wilcza
Concordia Knurów
Spójnia Landek