Pogrom w Osieku!

Nie często dane jest nam oglądać tak skutecznie grający LKS Czaniec, nawet w grach sparingowych z rywalami z niższej półki. W dniu dzisiejszym jednak podopieczni Macieja Żaka dali popis i wysoko ograli Brzezinę Osiek 8:0.

Spotkanie od samego początku ułożyło się pod nasze dyktando i już po 9 minutach prowadziliśmy 2:0. W kolejnych minutach nic się nie zmieniało, a gospodarze nie byli w stanie zagrozić naszemu zespołowi nawet przez chwilę. Kolejny raz nasz sztab szkoleniowy przyglądał się kilku testowanym graczom, którzy mają jeszcze kilka dni żeby przekonać osoby decyzyjne do reprezentowania barw naszego klubu w następnym sezonie. W przyszłym tygodniu powinniśmy poznać już konkretne nazwiska zawodników, którzy zasilą szeregi naszego zespołu.

Po dwóch test meczach ze słabszymi rywalami, podopiecznych Macieja Żaka czekają teraz trudniejsze zadania. Pierwsze z nich już w najbliższą sobotę. O godzinie 16.00 zagramy w Wiśle z wicemistrzem bielskiej klasy okręgowej.

19.07.2017 r., godzina 18.30, Osiek

Brzezina Osiek - LKS Czaniec 0:8 (0:5)

Bramki: 3', 29' Testowany napastnik I, 9', 27', 45' Kozioł Paweł, 70' Testowany pomocnik I (k), 77' Testowany napastnik II, 81' Testowany pomocnik II

Skład LKS Czaniec: Majda, Kaczmarczyk, Waligóra, Żak, Jurczak, Świerczyński, Kozioł Paweł, Kozioł Tomasz, Ilya, Grabski, Palarczyk, Trojak, Stwora oraz gracze testowani