Powiedzieli po meczu

Tuż po wczorajszym meczu porozmawialiśmy z piłkarzami obu drużyn. Zobaczcie jak Maciej Żak i Kamil Karcz podsumowali to spotkanie:

Maciej Żak (LKS Czaniec): Chciałbym przeprosić kibiców za dzisiejszy mecz. Zagraliśmy bardzo słabo, praktycznie w każdym elemencie byliśmy słabsi, męczyliśmy się w grze do przodu, do tego przytrafiły się błędy w obronie. Mamy tydzień na wyciągnięcie wniosków, analizę dlaczego tak to dzisiaj wyglądało i wierzę, że z Grunwaldem kibice zobaczą, że stać ten zespół na dobrą grę i zwycięstwo, bo tylko w ten sposób możemy się zrehabilitować za derbową porażkę.

Kamil Karcz (BKS Stal Bielsko-Biała): Mecz nie był łatwy, chociaż trzeba przyznać, że szybko strzelona bramka pozwoliła nam kontrolować to co dzieje się na boisku. Przed przerwą udało się wyjść na dwubramkowe prowadzenie, co było bardzo istotne przed wyjściem na drugą połowę. Zakładaliśmy ciężki mecz i taki był, chociaż dzisiaj Czaniec nie wypracował sobie za wiele dogodnych sytuacji, bodajże raz tylko było groźnie pod nasza bramką, kiedy Fabisiak trafił w poprzeczkę. Bardzo cieszę się ze zwycięstwa i trzech punktów, bo dzisiaj one były najważniejsze. Cieszę się z bramki i asysty, mam nadzieje, że w kolejnych meczach będzie jeszcze lepiej. Ciężko pracowaliśmy w zimie i najbardziej cieszy, że już są tego efekty, oby tak dalej.