Przełamanie wymagane!

Do końca ligowego sezonu został naszej ekipie już niespełna tydzień i trzy spotkania. Dwa z nich zagramy przed własną publicznością, której krótko mówiąc nie rozpieszczamy w tym sezonie. Czas więc pokusić się o kolejny dobry mecz, ale tym razem okraszony zwycięstwem. Nasi piłkarze są w stanie to zrobić!

Dla naszego rywala, jutrzejszy mecz będzie spotkaniem o wszystko. Ewentualna porażka może sprawić, że popularne "Szombry" swoje szanse na utrzymanie będą już tylko określać w kategorii cudu. Jednak goście będą zbudowani wygranym meczem z rezerwami Podbeskidzia 2:0 i z pewnością postawią wszystko na jedną kartę walcząc o ligowy byt w jutrzejszym spotkaniu. Spadek naszego zespołu od kilku tygodni jest już przesądzony, co w brew pozorom dobrze wpłynęło na naszych piłkarzy. Zeszło z nich ciśnienie i z meczu na mecz pokazują swoje prawdziwe oblicze, rywalizując jak równy z równy z dużo mocniejszymi ekipami. Tak był chociażby w zeszłą sobotę w Częstochowie, kiedy to w przekroju całego meczu byliśmy zespołem lepszy, jednak nasza fatalna skuteczność sprawiła, że schodziliśmy z boiska jako pokonani.

Jutrzejszy mecz będzie czwartym starciem o punkty obu ekip. Jak do tej pory dwa razy wygrywali Bytomianie, raz nasza ekipa. Jesienią w Bytomiu, gospodarze wygrali 2:0.

Wierzymy, że po ostatnim remisie z rezerwami Górnika Zabrze, w którym po siedmiu miesiącach zdobyliśmy gola na własnym stadionie, tym razem przełamiemy kolejną złą passę i wygramy w końcu dla naszych kibiców. Mocno na to liczymy! Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00! Do boju LKS!!!

28 kolejka III ligi (25.05.2016 r.):

godz. 18.00:

LKS Czaniec - Szombierki Bytom