"Sercem i zaangażowaniem zdobędziemy 3pkt"

"Sercem i zaangażowaniem zdobędziemy 3pkt"

Mamy dla Was wywiad ze zwycięzcą głosowania na najlepsze wzmocnienie tej zimy, młodziutkim Kamilem Kurpiosem! Zapraszamy:

bojler1949: Należą Ci się podwójne gratulacje :) Po pierwsze to brawo za udany debiut w zeszłą sobotę w spotkaniu z Grunwaldem. Jak wrażenia po pierwszy meczu?
Kamil Kurpios: Pierwszy mecz w seniorskiej piłce to na pewno fajne przeżycie, tym bardziej że udało nam się wygrać bez straty bramki. Motywuje mnie to do jeszcze większej pracy na treningach, by mieć szanse zagościć w wyjściowej jedenaste na dłużej.

bojler1949: Po drugie, kibice uznali Cię za najbardziej wartościowe wzmocnienie naszego klubu tej zimy. A więc musiałeś zrobić na nich dobre wrażenie swoją grą. Jesteś najmłodszy z tego grona, a co za tym idzie najbardziej perspektywiczny. Jak podchodzisz do wyników naszej zabawy?
K.P.: Jestem mile zaskoczony że tylu sympatyków LKS Czaniec oddało na mnie głosy i serdecznie im za to dziękuje, ocena jednak pozostawmy na koniec sezonu bo po jednym udanym meczu nie można obiektywnie nas ocenić. Każdy z nowych chłopaków wnosi na pewno dużo do zespołu a razem jako drużyna musimy tworzyć jedność bez żadnych indywidualności która wygra każdy kolejny mecz.

bojler1949: Przejdźmy już do sobotniego meczu z Ozimkiem. Wszyscy wiemy, że będzie to bardzo ważne spotkanie bo można powiększyć przewagę nad strefą spadkową. Jednak na pewno nie możemy zlekceważyć naszego sobotniego rywala. Na jaki mecz się nastawiasz?
K.P.: Mecz z Ozimkiem będzie to ciężka przeprawa, wieże jednak że jak oddamy tyle serca, zaangażowania co w meczu z Grunwaldem uda nam się zdobyć 3 pkt a w konsekwencji umocnić nas w środku tabeli.

bojler1949: Dzięki za wywiad!
K.P.: Również dziękuję :)

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości