Sparingowe granie czas zacząć

Dokładnie tydzień temu, 7 lipca, podopieczni Macieja Żaka rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu na boiskach IV-ligi śląskiej. W tym czasie nasi zawodnicy zdążyli już zaliczyć pierwszy mikrocykl, który zakończą dzisiejszym, pierwszym sparingiem w tym sezonie z Niwą Nowa Wieś. W naszym zespole nie ma już Konrada Kawalera oraz Bartosza Woźniaka, którzy oficjalnie opuścili szeregi naszego klubu, do tego grona dołączy także prawdopodobnie Tomasz Kaleta. Z kolei do zespołu dołączyło kilku testowanych graczy, których przydatność do zespołu będzie testowana już od dzisiejszego meczu kontrolnego. Początek tego starcia o godzinie 18.00. Na naszych profilu na facebooku będziemy Was informować o przebiegu tego meczu! Bądźcie z nami!

14.07.2017 r., godzina 18.00, Nowa Wieś, letni sparing nr 1

Niwa Nowa Wieś (klasa okręgowa) - LKS Czaniec