"Strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika"

Już nieco ponad jeden dzień pozostał do pierwszego meczu o punkty LKS Czaniec w tym roku. Z tej okazji mamy dla Was rozmowę ze strzelcem gola w jesiennym meczu z BKS Stal, Dawidem Hałatem:

bojler1949: Już w sobotę gramy swój pierwszy ligowy mecz w tym sezonie. No właśnie pierwszy bo mecz z Jastrzębiem nie doszedł do skutku. Jaka w związku z tym jest Wasza forma?

Dawid Hałat: W końcu zaczynamy walkę o punkty, niestety tydzień temu przegraliśmy ale z woda na boisku, a co do naszej formy mogę być spokojny ponieważ w tygodniu treningowym wyglądaliśmy bardzo dobrze i wcześniejsze mecze sparingowe to pokazywały.

bojler1949: Jaki, według Ciebie będzie to mecz? Co będzie kluczem do zwycięstwa?

Dawid Hałat: Dla mnie będzie to mecz walki, ponieważ jest to mecz derbowy, a wiadomo czym takie mecze się charakteryzują. Klucz do zwycięstwa... strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika :)

bojler1949: Sam przeciwko BKS grałeś już kilka razy i zdołałeś zdobyć kilka bramek, w tym tę ostatnią, cudowną bramkę na stadionie miejskim w Bielsku-Białej. Chyba masz patent na strzelanie w meczach z BKS?

Dawid Hałat: Tak, kilka razy pokonałem bramkarzy BKS, ale najmilej wspominam uderzenie na stadionie w Bielsku-Białej, szkoda, że nie dało nawet jednego punktu. Czy mam patent... nie wiem zobaczymy w sobotę jak będę na murawie ;)

bojler1949: Życzę powodzenia i oczywiście aby 3 punkty zostały w Czańcu!

Dawid Hałat: Nie dziękuje :) mogę obiecać, że damy z siebie wszystko!