Trampkarze coraz bliżej awansu!

Zajmujący pozycję lidera V ligi okręgowej trampkarzy C1 podopieczni Macieja Żaka rywalizowali wczoraj z trzecim w tabeli, tracącym tylko punkt do naszej ekipy, Sokołem Buczkowice. Sytuacja w ligowej tabeli przed tym meczem była bardzo napięta, ponieważ tuż za plecami naszej ekipy jest Rotuz Bronów mający taką samą ilość punktów co nasz zespół. Jednak nasi trampkarze mają lepszy bilans meczów bezpośrednich z Bronowem. Sam mecz był sporym wyzwaniem dla naszych trampkarzy bowiem Buczkowice to jedyna ekipa, która zdołała ograć nasz zespół w tym sezonie. Stało się tak w 4 kolejce, gdy polegliśmy na wyjeździe 6:3. W dniu wczorajszym ekipa Macieja Żaka stanęła na wysokości zadania i wzięła srogi rewanż, wygrywając pewnie aż 6:1!

Do końca sezonu naszym trampkarzom zostały dwa spotkania. W najbliższą sobotę zagramy w Mazańcowicach, a w przyszły czwartek podejmiemy u siebie Czarnych Jaworze. Dwa zwycięstwa dadzą naszej ekipie upragniony awans! Mocno wierzymy w naszym trampkarzy, ale przed nimi jeszcze 160 trudnych minut walki na boisku! Trzymajmy więc mocno kciuki!

V Liga Trampkarzy C1, kolejka 11:

LKS Czaniec - Sokół Buczkowice 6:1