Trampkarze mistrzami V ligi!

W sobotnie przedpołudnie podopieczni Macieja Żaka rozgrywali swoje przedostatnie spotkanie ligowe w Mazańcowicach. Trampkarze sprostali oczekiwaniom i pewnie, 8:1, pokonali przedostatni zespół ligi i mogli już spokojnie myśleć o czwartkowym meczu z Czarnymi Jaworze, który miał przypieczętować awans do IV ligi. Jednak kropka nad "i" została postawiona w niedzielę, ponieważ trampkarze Rotuza Bronów przegrali 5:1 z Wilamowiczanką Wilamowice, co dało nam już pewne mistrzostwo ligi! Wszystkim zawodnikom i trenerowi składami gratulacje! A kibiców zapraszamy na ostatni mecz sezonu w najbliższy czwartek o godzinie 16.30. Zagramy na naszym stadionie z Czarnymi Jaworze! Podziękujmy naszym młodym adeptom piłki nożnej za świetny sezon!

LKS Mazańcowice - LKS Czaniec 1:8