zamknij reklamę

Trampkarze remisują w Bestwinie

Trampkarze remisują w Bestwinie

W trzecim swoim meczu ligowym, trampkarze Sławomira Tynki zremisowali 2:2 w wyjazdowym spotkaniu w Bestwinie. Warto zaznaczyć, że nasz zespół odrobił straty, przegrywając 2:0, a w dodatku zmarnował rzut karny. Poniżej protokół meczowy, wyniki pozostałych spotkań oraz tabela ligowa.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij