Trzecie miejsce młodzików!

Po kilkunastodniowej przerwie, wracamy do aktualności na naszej stronie internetowej! Na dobry początek mamy dla Was absolutną bombę! Wczoraj w Rybarzowicach odbył się mocno obsadzony turniej Tiki Taka Cup, w którym nasz zespół młodzików, prowadzony przez Szymona Waligórę, zajął bardzo dobre trzecie miejsce, przegrywając tylko jeden mecz z ekipą Tiki Taka Żywiec, tracąc bramkę na 30 sekund przed końcem meczu! Poniżej znajdziecie wyniki naszej drużyny oraz pierwszą "trójkę" turnieju:

Zmagania grupowe:

LKS Czaniec - Sokół Wola 2:0

LKS Czaniec - Reprezentacja Kijowa 2:1

LKS Czaniec - Tiki Taka Żywiec 0:1

Grupa mistrzowska "Liga Mistrzów":

LKS Czaniec - Szkółka Katowice 0:0

LKS Czaniec - Maków Podhalański 1:1

Klasyfikacja końcowa:

1. Szkółka Katowice

2. Tiki Taka Żywiec

3. LKS Czaniec

Skład LKS Czaniec: Wojtyła, Bączek, Grzybek, Stwora, Kowalski, Orlicki, Kaspera, Stokłosa.

Gratulujemy naszej młodzieży świetnego wyniku! Za tydzień podopieczni Szymona Waligóry zagrają w jeszcze bardziej prestiżowym turnieju w Nakle Śląskim, gdzie zmierzą się z takim drużynami jak: Juventus Turyn Academy, Ruch Chorzów, Gwarek Zabrze, Ruch Radzionków, KF Akademia Pyskowice.

Powiązana galeria: