zamknij reklamę

Udanie zrewanżować się za jesienny remis

Udanie zrewanżować się za jesienny remis

Takie spotkania po prostu się zdarzają, że niemal przez cały mecz masz sporą przewagę, a i tak nie jesteś w stanie tego meczu wygrać. Takim właśnie spotkaniem było jesienne starcie LKS-u Czaniec z Orłem Mokre, które zakończyło się niespodziewanym remisem. Jutro będzie okazja do rewanżu, tym razem na boisku rywala.

Nasz jutrzejszy rywal to klub założony w 1922 roku o barwach zielono-białych. Mokre to dzielnica Mikołowa, miasta z którego pochodzi jeszcze jeden klub, AKS Mikołów, z którym w przeszłości przyszło nam kilkakrotnie rywalizować. Obecnie jednak AKS znajduje się w klasie okręgowej, a Orzeł Mokre broni honoru Mikołowa, będąc beniaminkiem IV ligi w obecnym sezonie. Jest to zarazem najwyższy poziom ligowy, na jakim grała ekipa Orła w historii. Obecny sezon jest jednak dla jutrzejszych gospodarzy bardzo trudny. Mokre zajmuje w tabeli przedostatnie miejsce z dorobkiem 16 punktów i bilansem bramkowym 19:39. Warto jednak zauważyć, że Orzeł potrafi w tym sezonie urywać punkty ekipom z czołówki. Poza naszym bezpośrednim meczem, Mokre potrafiło zremisować przed własną publicznością między innymi z Drzewiarzem Jasienica czy GKS-em Radziechowy-Wieprz. Przed tygodnie Orzeł wygrał swój mecz, 3:0 z ostatnim w tabeli Krupińskim Suszec. Z kolei podopieczni Macieja Żaka po zeszłotygodniowym remisie 0:0 w Radziechowach, utrzymują drugą pozycję w tabeli z dorobkiem 47 punktów i bilansem bramkowym 37:21.

Biorąc pod uwagę statystyki i specyfikę naszej ligi czeka nas jutro bardzo trudne przetarcie, w którym potrzebna nam będzie koncentracja ale przede wszystkim cierpliwość, której zabrakło w jesiennym starciu na naszym stadionie. Śledźcie nasze media społecznościowe ponieważ tam będziemy Was informować o tym jak przebiegać będzie jutrzejsze spotkanie. Do boju LKS!

22.04.2017 r., godzina 17.00, Mokre (Mikołów), 25 kolejka IV ligi śląskiej gr.II

Orzeł Mokre - LKS Czaniec

Sędziuje: Paweł Kuban (Zawada)

Bądź na bieżąco i śledź nas na portalach społecznościowych:

Facebook>>

Twitter>>

Instagram>>

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości