zamknij reklamę

Weekendowy rozkład jazdy: młodzież nie zagra

Weekendowy rozkład jazdy: młodzież nie zagra

Nadchodzący weekend zapowiadał się niezwykle interesująco, ponieważ miał w nim zagrać wszystkie nasze drużyny, łącznie z debiutującymi w starciach ligowych żakami. Jednak Wydział Gier Podokręgu Bielsko-Biała podjął decyzję o odwołaniu wszystkich spotkań lig młodzieżowych. Mecz trampkarzy z Polonią Łaziska Górne został przełożony na 25 kwietnia (wtorek) godzina 17.30, juniorzy zagrają z Czarnymi Jaworze 02 maja (wtorek) o godzinie 18.00, młodziki młodsze zagrają z GLKS Wilkowice 7 czerwca (środa) o godzinie 17.00, a żaki zagrają z Pasjonatem Dankowice 19 czerwca (poniedziałek) o godzinie 17.00.

A zatem w nadchodzący weekend czeka nas tylko spotkanie seniorów, o ile pogoda nie popsuje tych planów.

22.04.2017 r.

godzina 17.00 Orzeł Mokre - LKS Czaniec (seniorzy)

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości