Woźniak: "Atmosfera w Czańcu była świetna"

O tym, że Bartosz Woźniak opuścił nasz klub informowaliśmy już wczoraj, ale dziś wracamy jeszcze na chwilę do osoby samego zawodnika. Otóż wczoraj portal SportoweBeskidy.pl opublikował wywiad z naszym byłym już zawodnikiem. Bartek zdradził w nim jakie były powody jego odejścia z naszego klubu:

"Jedynie sprawy logistyczne. Chcę być bliżej rodziny, gdyż praca z młodzieżą w Rekordzie oraz dojazdy do Czańca sprawiały, że brakowało mi czasu dla niej."

Ponadto Woźniak skomentował miniony rok, jaki spędził w barwach LKS-u Czaniec i przyznał, że z żalem opuszcza nasz klub:

"Atmosfera w Czańcu była świetna. Między nami stworzyła się można powiedzieć "rodzinna więź". Wszyscy ludzie byli głodni sukcesu, stąd też szkoda, że muszę opuścić szeregi LKS-u."

Bartek jeszcze raz dziękujemy Ci za ten rok i życzymy sukcesów!

Całość artykułu znajdziecie TUTAJ>>

foto: BartFotoSport