Wygrane juniorów i młodzików, trampkarze z zadyszką

Za nami kolejny weekend z rozgrywkami naszych drużyn młodzieżowych. Juniorzy odnieśli swoje kolejne, planowe zwycięstwo, pokonując Zamek Grodziec na wyjeździe 3:0 i dzięki potknięciu Spójni Landek, podopieczni Sławomira Tynki są samodzielnym liderem ligi A1. Drugą z rzędu wygraną odnotowali podopieczni Szymona Waligóry. Tym razem w stosunku 5:3 pokonaliśmy UMKS Trójkę Czechowice-Dziedzice. Warto podkreślić, że w tym meczu dwukrotnie przegrywaliśmy i zdołaliśmy odrobić straty z nawiązką za co należą się jeszcze większe brawa naszym młodzikom. Zadyszkę załapała za to ekipa Michała Trojaka. Po zeszłotygodniowej porażce z liderem, tym razem musieliśmy uznać wyższość Spójni Landek, przegrywając 1:0. Poniżej szczegóły poszczególnych spotkań.

Liga A1 juniorów, 6 kolejka

Zamek Grodziec - LKS Czaniec 0:3 (0:2)

Bramki: 13' Marczak, 16', 66' Kamiński

Kartki: 58' Marczak

Skład LKS Czaniec: Gałosz, Gałuszka, Habiciak, Kamiński (87' Zacny), Kolber Karol, Kolber Patryk, Marczak (80' Chowaniec), Mazgaj, Papież (70' Trojak), Stwora, Wiśniowski (62' Romik).

TABELA JUNIORÓW PO 6 KOLEJKACH >>

Liga C1 trampkarzy, 6 kolejka

Spójnia Landek - LKS Czaniec 1:0 (0:0)

Bramka: 45' Ficek