Z wizytą na treningu seniorów

W dniu wczorajszym odwiedziliśmy naszych seniorów podczas treningu taktycznego w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie spędzimy większość czasu podczas przygotowań tej zimy. W zajęciach wzięło udział 21 piłkarzy, w tym kilku testowanych. Oczywiście o nazwiskach zawodników przymierzanych do gry w naszym klubie jak na razie nie będziemy pisać, ale możemy zdradzić, że z pierwszą drużyną od początku okresu przygotowawczego trenuje Jakub Wesołek z zespołu juniorów. I jeśli tylko Kuba zachowa regularność to będziemy mieli z niego spory pożytek w najbliższej przyszłości.

Dzisiaj i jutro nasi piłkarze spędzą trenując na naszych obiektach. Będą to treningi przede wszystkim motoryczne. Już w najbliższą środę, 20 stycznia, o godzinie 17.30 zagramy pierwszy tego roku mecz kontrolny. Rywalem podopiecznych Ryszarda Kłuska będzie Skałka Żabnica. Sparing ten odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Czechowicach-Dziedzicach.