zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Puńców
0:23
Cukrownik Chybie
Kuźnia Ustroń
3:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lukam Skoczów
9:0
Drzewiarz Jasienica
Rekord Bielsko-Biała
11:0
LKS Goleszów
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
0:2
Beskid Skoczów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Chybie
3:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kuźnia Ustroń
2:3
Lukam Skoczów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:3
LKS Goleszów
Beskid Skoczów
1:3
Rekord Bielsko-Biała
Drzewiarz Jasienica
7:3
Tempo Puńców
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Lukam Skoczów
0:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała
2:3
Cukrownik Chybie
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
5:1
Drzewiarz Jasienica
Tempo Puńców
2:11
Kuźnia Ustroń
LKS Goleszów
0:9
Beskid Skoczów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Chybie
15:1
LKS Goleszów
Kuźnia Ustroń
2:2
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Lukam Skoczów
3:0
Tempo Puńców
Podbeskidzie Bielsko-Biała
5:3
Beskid Skoczów
Drzewiarz Jasienica
0:9
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goleszów
2:6
Drzewiarz Jasienica
Tempo Puńców
0:14
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała
5:2
Kuźnia Ustroń
Beskid Skoczów
3:2
Cukrownik Chybie
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:2
Lukam Skoczów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Ustroń
9:0
LKS Goleszów
Lukam Skoczów
3:0
Rekord Bielsko-Biała
Drzewiarz Jasienica
0:7
Beskid Skoczów
Tempo Puńców
0:7
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:5
Cukrownik Chybie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goleszów
1:13
Lukam Skoczów
Cukrownik Chybie
9:0
Drzewiarz Jasienica
Rekord Bielsko-Biała
13:2
Tempo Puńców
Beskid Skoczów
6:2
Kuźnia Ustroń
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:3
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Puńców
2:2
LKS Goleszów
Kuźnia Ustroń
1:2
Cukrownik Chybie
Lukam Skoczów
4:0
Beskid Skoczów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
8:0
Drzewiarz Jasienica
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
3:1
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goleszów
1:7
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Cukrownik Chybie
1:5
Lukam Skoczów
Rekord Bielsko-Biała
1:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Beskid Skoczów
12:0
Tempo Puńców
Drzewiarz Jasienica
1:7
Kuźnia Ustroń
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Skoczów
7:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Drzewiarz Jasienica
1:7
Lukam Skoczów
LKS Goleszów
0:15
Rekord Bielsko-Biała
Cukrownik Chybie
6:2
Tempo Puńców
Podbeskidzie Bielsko-Biała
11:0
Kuźnia Ustroń
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goleszów
0:15
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Tempo Puńców
2:4
Drzewiarz Jasienica
Lukam Skoczów
2:1
Kuźnia Ustroń
Rekord Bielsko-Biała
7:2
Beskid Skoczów
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:4
Cukrownik Chybie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Chybie
2:2
Rekord Bielsko-Biała
Kuźnia Ustroń
3:2
Tempo Puńców
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:2
Lukam Skoczów
Beskid Skoczów
17:0
LKS Goleszów
Drzewiarz Jasienica
1:3
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goleszów
2:9
Cukrownik Chybie
Tempo Puńców
0:5
Lukam Skoczów
Rekord Bielsko-Biała
5:1
Drzewiarz Jasienica
Beskid Skoczów
5:3
Podbeskidzie Bielsko-Biała
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:4
Kuźnia Ustroń
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Chybie
4:8
Beskid Skoczów
Drzewiarz Jasienica
5:1
LKS Goleszów
Kuźnia Ustroń
2:1
Rekord Bielsko-Biała
Lukam Skoczów
9:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:0
Tempo Puńców
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
1:4
Lukam Skoczów
LKS Goleszów
2:8
Kuźnia Ustroń
Cukrownik Chybie
2:4
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Beskid Skoczów
7:2
Drzewiarz Jasienica
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
7:1
Tempo Puńców
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Puńców
0:3
Rekord Bielsko-Biała
Kuźnia Ustroń
0:5
Beskid Skoczów
Lukam Skoczów
6:0
LKS Goleszów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:3
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Drzewiarz Jasienica
2:2
Cukrownik Chybie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goleszów
2:1
Tempo Puńców
Cukrownik Chybie
10:1
Kuźnia Ustroń
Rekord Bielsko-Biała
5:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Drzewiarz Jasienica
1:4
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Beskid Skoczów
1:3
Lukam Skoczów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Puńców
0:3
Beskid Skoczów
Kuźnia Ustroń
0:3
Drzewiarz Jasienica
Lukam Skoczów
4:0
Cukrownik Chybie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:1
Rekord Bielsko-Biała
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
12:0
LKS Goleszów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości