Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasjonat Dankowice
9:4
Spójnia Landek
Zapora Porąbka
2:1
GLKS Wilkowice
LKS Bestwina
1:2
Beskid Godziszka
Pionier Pisarzowice
0:10
KS Bestwinka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bestwinka
12:0
Pasjonat Dankowice
Zapora Porąbka
0:3
Pionier Pisarzowice
Spójnia Landek
0:10
LKS Bestwina
GLKS Wilkowice
2:1
Beskid Godziszka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasjonat Dankowice
2:0
Zapora Porąbka
LKS Bestwina
3:2
KS Bestwinka
Pionier Pisarzowice
1:1
GLKS Wilkowice
Beskid Godziszka
5:1
Spójnia Landek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bestwinka
2:8
Beskid Godziszka
Zapora Porąbka
0:3
LKS Bestwina
Pionier Pisarzowice
1:5
Pasjonat Dankowice
GLKS Wilkowice
2:3
Spójnia Landek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasjonat Dankowice
5:1
GLKS Wilkowice
LKS Bestwina
7:0
Pionier Pisarzowice
Spójnia Landek
0:4
KS Bestwinka
Beskid Godziszka
2:1
Zapora Porąbka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bestwinka
4:1
GLKS Wilkowice
Zapora Porąbka
4:2
Spójnia Landek
Pionier Pisarzowice
3:4
Beskid Godziszka
Pasjonat Dankowice
1:6
LKS Bestwina
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bestwinka
5:0
Zapora Porąbka
LKS Bestwina
7:0
GLKS Wilkowice
Spójnia Landek
1:2
Pionier Pisarzowice
Beskid Godziszka
3:0
Pasjonat Dankowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
3:2
Zapora Porąbka
KS Bestwinka
18:0
Pionier Pisarzowice
Pasjonat Dankowice
4:2
Spójnia Landek
Beskid Godziszka
1:4
LKS Bestwina
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
5:0
Zapora Porąbka
Pasjonat Dankowice
2:1
KS Bestwinka
LKS Bestwina
11:0
Spójnia Landek
Beskid Godziszka
3:1
GLKS Wilkowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bestwinka
1:2
LKS Bestwina
GLKS Wilkowice
3:1
Pionier Pisarzowice
Spójnia Landek
1:4
Beskid Godziszka
Zapora Porąbka
1:6
Pasjonat Dankowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasjonat Dankowice
10:1
Pionier Pisarzowice
LKS Bestwina
13:0
Zapora Porąbka
Spójnia Landek
4:1
GLKS Wilkowice
Beskid Godziszka
5:2
KS Bestwinka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bestwinka
17:1
Spójnia Landek
Zapora Porąbka
2:4
Beskid Godziszka
GLKS Wilkowice
0:3
Pasjonat Dankowice
Pionier Pisarzowice
0:6
LKS Bestwina
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
2:0
KS Bestwinka
LKS Bestwina
0:1
Pasjonat Dankowice
Beskid Godziszka
2:2
Pionier Pisarzowice
Spójnia Landek
4:0
Zapora Porąbka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
0:2
LKS Bestwina
Pasjonat Dankowice
5:1
Beskid Godziszka
Zapora Porąbka
0:7
KS Bestwinka
Pionier Pisarzowice
4:2
Spójnia Landek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości