zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bestwinka
1:3
Drzewiarz Jasienica
GLKS Wilkowice
1:4
Zapora Wapienica
Spójnia Landek
0:3
Pasjonat Dankowice
Sokół Buczkowice
4:7
LKS Mazańcowice
BKS Stal Bielsko-Biała
3:1
Pionier Pisarzowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasjonat Dankowice
5:0
KS Bestwinka
Zapora Wapienica
12:0
Spójnia Landek
Pionier Pisarzowice
1:3
GLKS Wilkowice
Sokół Buczkowice
2:8
BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Mazańcowice
6:3
Drzewiarz Jasienica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
4:1
Sokół Buczkowice
BKS Stal Bielsko-Biała
0:3
LKS Mazańcowice
Spójnia Landek
2:4
Pionier Pisarzowice
KS Bestwinka
0:2
Zapora Wapienica
Pasjonat Dankowice
5:2
Drzewiarz Jasienica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapora Wapienica
5:2
Drzewiarz Jasienica
Pionier Pisarzowice
1:1
KS Bestwinka
Sokół Buczkowice
7:0
Spójnia Landek
LKS Mazańcowice
3:2
Pasjonat Dankowice
BKS Stal Bielsko-Biała
0:4
GLKS Wilkowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasjonat Dankowice
2:7
Zapora Wapienica
KS Bestwinka
3:2
Sokół Buczkowice
Drzewiarz Jasienica
5:3
Pionier Pisarzowice
GLKS Wilkowice
0:2
LKS Mazańcowice
Spójnia Landek
0:11
BKS Stal Bielsko-Biała
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
0:1
Spójnia Landek
Sokół Buczkowice
8:3
Drzewiarz Jasienica
LKS Mazańcowice
0:0
Zapora Wapienica
Pionier Pisarzowice
4:2
Pasjonat Dankowice
BKS Stal Bielsko-Biała
6:1
KS Bestwinka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapora Wapienica
8:2
Pionier Pisarzowice
Pasjonat Dankowice
5:3
Sokół Buczkowice
KS Bestwinka
0:2
GLKS Wilkowice
Drzewiarz Jasienica
2:3
BKS Stal Bielsko-Biała
Spójnia Landek
1:6
LKS Mazańcowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
3:1
Drzewiarz Jasienica
Spójnia Landek
1:0
KS Bestwinka
Sokół Buczkowice
3:1
Zapora Wapienica
LKS Mazańcowice
9:2
Pionier Pisarzowice
BKS Stal Bielsko-Biała
5:4
Pasjonat Dankowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bestwinka
1:2
LKS Mazańcowice
Pionier Pisarzowice
1:5
Sokół Buczkowice
Drzewiarz Jasienica
7:0
Spójnia Landek
Pasjonat Dankowice
4:3
GLKS Wilkowice
Zapora Wapienica
6:4
BKS Stal Bielsko-Biała
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości