zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Radonia
1:2
LKS Krzyżanowice
Dąb Gaszowice
4:1
LKS 1908 Nędza
Jedność Jejkowice
1:2
Czarni Pyskowice
KS 94 Rachowice
1:4
ŁTS Łabędy
Silesia Lubomia
1:0
Naprzód Rydułtowy 2008
Rafako Racibórz
1:3
Zuch Orzepowice
Naprzód Borucin
11:1
Fortuna Gliwice
Zameczek Czernica
1:2
Wilki Wilcza
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Radonia
0:2
Jedność Jejkowice
Czarni Pyskowice
3:1
Zameczek Czernica
ŁTS Łabędy
3:1
Rafako Racibórz
Wilki Wilcza
9:0
Silesia Lubomia
LKS 1908 Nędza
4:2
Naprzód Borucin
LKS Krzyżanowice
7:0
Fortuna Gliwice
Zuch Orzepowice
1:2
Dąb Gaszowice
Naprzód Rydułtowy 2008
0:4
KS 94 Rachowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Gaszowice
3:1
ŁTS Łabędy
Jedność Jejkowice
0:0
LKS Krzyżanowice
Fortuna Gliwice
1:3
LKS 1908 Nędza
Rafako Racibórz
1:1
Naprzód Rydułtowy 2008
Zameczek Czernica
2:0
Zryw Radonia
KS 94 Rachowice
2:3
Wilki Wilcza
Silesia Lubomia
2:2
Czarni Pyskowice
Naprzód Borucin
3:1
Zuch Orzepowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Jejkowice
3:2
Zameczek Czernica
ŁTS Łabędy
0:1
Naprzód Borucin
Wilki Wilcza
1:1
Rafako Racibórz
LKS Krzyżanowice
0:0
LKS 1908 Nędza
Zuch Orzepowice
4:1
Fortuna Gliwice
Zryw Radonia
0:2
Silesia Lubomia
Naprzód Rydułtowy 2008
0:6
Dąb Gaszowice
Czarni Pyskowice
3:2
KS 94 Rachowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Gaszowice
1:3
Wilki Wilcza
KS 94 Rachowice
3:2
Zryw Radonia
Fortuna Gliwice
2:3
ŁTS Łabędy
LKS 1908 Nędza
4:1
Zuch Orzepowice
Silesia Lubomia
4:1
Jedność Jejkowice
Rafako Racibórz
5:2
Czarni Pyskowice
Naprzód Borucin
3:0
Naprzód Rydułtowy 2008
Zameczek Czernica
3:1
LKS Krzyżanowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Radonia
2:3
Rafako Racibórz
Jedność Jejkowice
3:3
KS 94 Rachowice
Czarni Pyskowice
0:0
Dąb Gaszowice
ŁTS Łabędy
2:1
LKS 1908 Nędza
Wilki Wilcza
3:0
Naprzód Borucin
LKS Krzyżanowice
2:1
Zuch Orzepowice
Naprzód Rydułtowy 2008
2:0
Fortuna Gliwice
Zameczek Czernica
1:0
Silesia Lubomia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Borucin
3:1
Czarni Pyskowice
Dąb Gaszowice
5:0
Zryw Radonia
KS 94 Rachowice
2:2
Zameczek Czernica
Fortuna Gliwice
1:5
Wilki Wilcza
LKS 1908 Nędza
3:1
Naprzód Rydułtowy 2008
Silesia Lubomia
2:0
LKS Krzyżanowice
Rafako Racibórz
4:1
Jedność Jejkowice
Zuch Orzepowice
0:0
ŁTS Łabędy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Pyskowice
2:0
Fortuna Gliwice
Wilki Wilcza
2:0
LKS 1908 Nędza
LKS Krzyżanowice
2:2
ŁTS Łabędy
Naprzód Rydułtowy 2008
2:1
Zuch Orzepowice
Zameczek Czernica
3:3
Rafako Racibórz
Zryw Radonia
1:1
Naprzód Borucin
Jedność Jejkowice
2:1
Dąb Gaszowice
Silesia Lubomia
3:0
KS 94 Rachowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Gaszowice
2:0
Zameczek Czernica
ŁTS Łabędy
3:1
Naprzód Rydułtowy 2008
KS 94 Rachowice
3:2
LKS Krzyżanowice
Fortuna Gliwice
0:6
Zryw Radonia
LKS 1908 Nędza
1:0
Czarni Pyskowice
Rafako Racibórz
1:3
Silesia Lubomia
Zuch Orzepowice
0:3
Wilki Wilcza
Naprzód Borucin
2:2
Jedność Jejkowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Radonia
1:2
LKS 1908 Nędza
Jedność Jejkowice
2:3
Fortuna Gliwice
Czarni Pyskowice
3:1
Zuch Orzepowice
KS 94 Rachowice
1:0
Rafako Racibórz
Wilki Wilcza
1:2
ŁTS Łabędy
Silesia Lubomia
1:4
Dąb Gaszowice
LKS Krzyżanowice
0:3
Naprzód Rydułtowy 2008
Zameczek Czernica
1:3
Naprzód Borucin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Gaszowice
5:3
KS 94 Rachowice
ŁTS Łabędy
4:0
Czarni Pyskowice
Fortuna Gliwice
1:5
Zameczek Czernica
LKS 1908 Nędza
0:3*
Jedność Jejkowice
Rafako Racibórz
2:0
LKS Krzyżanowice
Zuch Orzepowice
5:2
Zryw Radonia
Naprzód Rydułtowy 2008
1:3
Wilki Wilcza
Naprzód Borucin
3:2
Silesia Lubomia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Radonia
1:4
ŁTS Łabędy
Jedność Jejkowice
0:1
Zuch Orzepowice
Czarni Pyskowice
5:2
Naprzód Rydułtowy 2008
KS 94 Rachowice
3:0
Naprzód Borucin
LKS Krzyżanowice
2:2
Wilki Wilcza
Rafako Racibórz
0:1
Dąb Gaszowice
Zameczek Czernica
0:5
LKS 1908 Nędza
Silesia Lubomia
9:1
Fortuna Gliwice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Gaszowice
3:0
LKS Krzyżanowice
ŁTS Łabędy
6:0
Jedność Jejkowice
Wilki Wilcza
1:2
Czarni Pyskowice
Fortuna Gliwice
2:4
KS 94 Rachowice
LKS 1908 Nędza
1:1
Silesia Lubomia
Zuch Orzepowice
1:1
Zameczek Czernica
Naprzód Borucin
2:3
Rafako Racibórz
Naprzód Rydułtowy 2008
4:1
Zryw Radonia
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Radonia
0:4
Wilki Wilcza
Dąb Gaszowice
1:2
Naprzód Borucin
Jedność Jejkowice
3:0
Naprzód Rydułtowy 2008
KS 94 Rachowice
2:2
LKS 1908 Nędza
LKS Krzyżanowice
2:2
Czarni Pyskowice
Rafako Racibórz
8:2
Fortuna Gliwice
Zameczek Czernica
2:4
ŁTS Łabędy
Silesia Lubomia
3:2
Zuch Orzepowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Pyskowice
2:2
Zryw Radonia
ŁTS Łabędy
3:1
Silesia Lubomia
Wilki Wilcza
5:1
Jedność Jejkowice
Fortuna Gliwice
2:4
Dąb Gaszowice
LKS 1908 Nędza
3:0
Rafako Racibórz
Zuch Orzepowice
0:0
KS 94 Rachowice
Naprzód Borucin
4:5
LKS Krzyżanowice
Naprzód Rydułtowy 2008
3:0
Zameczek Czernica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Pyskowice
0:1
Jedność Jejkowice
ŁTS Łabędy
3:0
KS 94 Rachowice
Wilki Wilcza
1:0
Zameczek Czernica
Fortuna Gliwice
2:3
Naprzód Borucin
LKS 1908 Nędza
1:1
Dąb Gaszowice
LKS Krzyżanowice
7:1
Zryw Radonia
Zuch Orzepowice
0:1
Rafako Racibórz
Naprzód Rydułtowy 2008
1:2
Silesia Lubomia
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Gaszowice
1:1
Zuch Orzepowice
Jedność Jejkowice
4:1
Zryw Radonia
KS 94 Rachowice
3:1
Naprzód Rydułtowy 2008
Rafako Racibórz
0:0
ŁTS Łabędy
Naprzód Borucin
2:1
LKS 1908 Nędza
Zameczek Czernica
2:2
Czarni Pyskowice
Fortuna Gliwice
1:2
LKS Krzyżanowice
Silesia Lubomia
1:2
Wilki Wilcza
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Radonia
0:3
Zameczek Czernica
Dąb Gaszowice
0:0
ŁTS Łabędy
Czarni Pyskowice
0:1
Silesia Lubomia
Wilki Wilcza
4:0
KS 94 Rachowice
LKS 1908 Nędza
10:2
Fortuna Gliwice
LKS Krzyżanowice
1:0
Jedność Jejkowice
Zuch Orzepowice
0:1
Naprzód Borucin
Naprzód Rydułtowy 2008
3:0
Rafako Racibórz
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Gaszowice
4:3
Naprzód Rydułtowy 2008
KS 94 Rachowice
2:1
Czarni Pyskowice
Fortuna Gliwice
4:1
Zuch Orzepowice
LKS 1908 Nędza
1:0
LKS Krzyżanowice
Rafako Racibórz
4:1
Wilki Wilcza
Zameczek Czernica
1:1
Jedność Jejkowice
Silesia Lubomia
5:0
Zryw Radonia
Naprzód Borucin
1:5
ŁTS Łabędy
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Jejkowice
1:1
Silesia Lubomia
Czarni Pyskowice
2:0
Rafako Racibórz
ŁTS Łabędy
6:0
Fortuna Gliwice
Wilki Wilcza
3:0
Dąb Gaszowice
LKS Krzyżanowice
4:2
Zameczek Czernica
Zuch Orzepowice
2:3
LKS 1908 Nędza
Naprzód Rydułtowy 2008
1:1
Naprzód Borucin
Zryw Radonia
0:1
KS 94 Rachowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Gaszowice
0:1
Czarni Pyskowice
KS 94 Rachowice
5:1
Jedność Jejkowice
LKS 1908 Nędza
0:4
ŁTS Łabędy
Silesia Lubomia
1:3
Zameczek Czernica
Rafako Racibórz
2:1
Zryw Radonia
Zuch Orzepowice
5:1
LKS Krzyżanowice
Naprzód Borucin
0:1
Wilki Wilcza
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Radonia
4:5
Dąb Gaszowice
Jedność Jejkowice
1:3
Rafako Racibórz
Czarni Pyskowice
2:0
Naprzód Borucin
ŁTS Łabędy
2:1
Zuch Orzepowice
Wilki Wilcza
3:0
Fortuna Gliwice
LKS Krzyżanowice
1:3
Silesia Lubomia
Naprzód Rydułtowy 2008
3:3
LKS 1908 Nędza
Zameczek Czernica
4:2
KS 94 Rachowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Gaszowice
5:0
Jedność Jejkowice
ŁTS Łabędy
2:0
LKS Krzyżanowice
KS 94 Rachowice
2:3
Silesia Lubomia
Fortuna Gliwice
0:3
Czarni Pyskowice
LKS 1908 Nędza
0:3
Wilki Wilcza
Rafako Racibórz
1:2
Zameczek Czernica
Zuch Orzepowice
2:3
Naprzód Rydułtowy 2008
Naprzód Borucin
1:2
Zryw Radonia
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Radonia
1:1
Fortuna Gliwice
Jedność Jejkowice
2:2
Naprzód Borucin
Czarni Pyskowice
1:1
LKS 1908 Nędza
Wilki Wilcza
7:0
Zuch Orzepowice
Silesia Lubomia
1:1
Rafako Racibórz
LKS Krzyżanowice
4:0
KS 94 Rachowice
Naprzód Rydułtowy 2008
2:2
ŁTS Łabędy
Zameczek Czernica
2:2
Dąb Gaszowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Gaszowice
1:0
Silesia Lubomia
ŁTS Łabędy
2:2
Wilki Wilcza
Fortuna Gliwice
2:6
Jedność Jejkowice
LKS 1908 Nędza
5:1
Zryw Radonia
Rafako Racibórz
4:2
KS 94 Rachowice
Zuch Orzepowice
2:1
Czarni Pyskowice
Naprzód Borucin
4:2
Zameczek Czernica
Naprzód Rydułtowy 2008
2:1
LKS Krzyżanowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Radonia
4:2
Zuch Orzepowice
Jedność Jejkowice
3:4
LKS 1908 Nędza
Czarni Pyskowice
1:3
ŁTS Łabędy
KS 94 Rachowice
4:4
Dąb Gaszowice
Wilki Wilcza
3:0
Naprzód Rydułtowy 2008
Silesia Lubomia
4:1
Naprzód Borucin
LKS Krzyżanowice
1:1
Rafako Racibórz
Zameczek Czernica
3:0
Fortuna Gliwice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Gaszowice
1:1
Rafako Racibórz
ŁTS Łabędy
3:0
Zryw Radonia
Wilki Wilcza
0:0
LKS Krzyżanowice
Fortuna Gliwice
2:9
Silesia Lubomia
LKS 1908 Nędza
3:1
Zameczek Czernica
Zuch Orzepowice
4:2
Jedność Jejkowice
Naprzód Borucin
3:2
KS 94 Rachowice
Naprzód Rydułtowy 2008
3:2
Czarni Pyskowice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Radonia
3:4
Naprzód Rydułtowy 2008
Jedność Jejkowice
1:3
ŁTS Łabędy
Czarni Pyskowice
1:3
Wilki Wilcza
KS 94 Rachowice
9:0
Fortuna Gliwice
Silesia Lubomia
1:1
LKS 1908 Nędza
LKS Krzyżanowice
3:1
Dąb Gaszowice
Rafako Racibórz
0:3
Naprzód Borucin
Zameczek Czernica
4:1
Zuch Orzepowice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Pyskowice
2:1
LKS Krzyżanowice
ŁTS Łabędy
2:2
Zameczek Czernica
Wilki Wilcza
5:0
Zryw Radonia
Fortuna Gliwice
0:3
Rafako Racibórz
LKS 1908 Nędza
3:1
KS 94 Rachowice
Zuch Orzepowice
1:4
Silesia Lubomia
Naprzód Borucin
5:1
Dąb Gaszowice
Naprzód Rydułtowy 2008
3:3
Jedność Jejkowice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Radonia
2:2
Czarni Pyskowice
Dąb Gaszowice
3:0
Fortuna Gliwice
Jedność Jejkowice
0:6
Wilki Wilcza
KS 94 Rachowice
8:0
Zuch Orzepowice
Silesia Lubomia
1:1
ŁTS Łabędy
LKS Krzyżanowice
1:0
Naprzód Borucin
Rafako Racibórz
2:1
LKS 1908 Nędza
Zameczek Czernica
2:3
Naprzód Rydułtowy 2008
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości