zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
1:0
LKS Leśna
KKS Spójnia Zebrzydowice
2:3
LKS Bestwina
Błyskawica Drogomyśl
0:0
LKS 99 Pruchna
Koszarawa Żywiec
1:0
Kuźnia Ustroń
MRKS Czechowice-Dziedzice
2:1
Maksymilian Cisiec
Bory Pietrzykowice
1:4
Czarni/Góral Żywiec
Pasjonat Dankowice
1:2
Cukrownik Chybie
KS Wisła
9:2
Metal WG - Skałka Żabnica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bestwina
5:1
Koszarawa Żywiec
Metal WG - Skałka Żabnica
0:4
Kuźnia Ustroń
Maksymilian Cisiec
0:1
GLKS Wilkowice
Cukrownik Chybie
1:1
MRKS Czechowice-Dziedzice
Czarni/Góral Żywiec
2:2
Pasjonat Dankowice
LKS Leśna
0:3
Błyskawica Drogomyśl
LKS 99 Pruchna
0:0
KKS Spójnia Zebrzydowice
KS Wisła
5:0
Bory Pietrzykowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
3:1
Cukrownik Chybie
KKS Spójnia Zebrzydowice
2:0
LKS Leśna
Błyskawica Drogomyśl
1:2
Maksymilian Cisiec
Koszarawa Żywiec
2:0
LKS 99 Pruchna
MRKS Czechowice-Dziedzice
3:1
Czarni/Góral Żywiec
LKS Bestwina
0:1
Kuźnia Ustroń
KS Wisła
6:0
Pasjonat Dankowice
Bory Pietrzykowice
4:4
Metal WG - Skałka Żabnica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal WG - Skałka Żabnica
2:2
LKS Bestwina
Maksymilian Cisiec
1:1
KKS Spójnia Zebrzydowice
Cukrownik Chybie
1:2
Błyskawica Drogomyśl
Czarni/Góral Żywiec
4:1
GLKS Wilkowice
Bory Pietrzykowice
0:2
Pasjonat Dankowice
LKS Leśna
1:1
Koszarawa Żywiec
LKS 99 Pruchna
0:5
Kuźnia Ustroń
KS Wisła
2:0
MRKS Czechowice-Dziedzice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
1:3
KS Wisła
KKS Spójnia Zebrzydowice
2:5
Cukrownik Chybie
Błyskawica Drogomyśl
0:0
Czarni/Góral Żywiec
Koszarawa Żywiec
5:1
Maksymilian Cisiec
MRKS Czechowice-Dziedzice
1:0
Bory Pietrzykowice
LKS Bestwina
2:0
LKS 99 Pruchna
Pasjonat Dankowice
1:3
Metal WG - Skałka Żabnica
Kuźnia Ustroń
6:1
LKS Leśna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal WG - Skałka Żabnica
1:0
LKS 99 Pruchna
Maksymilian Cisiec
0:4
Kuźnia Ustroń
Cukrownik Chybie
4:0
Koszarawa Żywiec
Czarni/Góral Żywiec
3:1
KKS Spójnia Zebrzydowice
Bory Pietrzykowice
1:2
GLKS Wilkowice
LKS Leśna
0:0
LKS Bestwina
Błyskawica Drogomyśl
2:7
KS Wisła
Pasjonat Dankowice
3:2
MRKS Czechowice-Dziedzice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Spójnia Zebrzydowice
1:2
KS Wisła
Błyskawica Drogomyśl
1:2
Bory Pietrzykowice
Koszarawa Żywiec
0:1
Czarni/Góral Żywiec
MRKS Czechowice-Dziedzice
3:1
Metal WG - Skałka Żabnica
LKS Bestwina
5:1
Maksymilian Cisiec
Kuźnia Ustroń
7:2
Cukrownik Chybie
GLKS Wilkowice
2:3
Pasjonat Dankowice
LKS 99 Pruchna
2:1
LKS Leśna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MRKS Czechowice-Dziedzice
2:1
GLKS Wilkowice
Metal WG - Skałka Żabnica
2:1
LKS Leśna
Maksymilian Cisiec
3:3
LKS 99 Pruchna
Cukrownik Chybie
0:0
LKS Bestwina
Czarni/Góral Żywiec
0:1
Kuźnia Ustroń
Bory Pietrzykowice
0:1
KKS Spójnia Zebrzydowice
Pasjonat Dankowice
5:2
Błyskawica Drogomyśl
KS Wisła
5:0
Koszarawa Żywiec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Ustroń
1:0
KS Wisła
GLKS Wilkowice
2:4
Metal WG - Skałka Żabnica
Błyskawica Drogomyśl
1:2
MRKS Czechowice-Dziedzice
Koszarawa Żywiec
1:0
Bory Pietrzykowice
LKS Bestwina
1:3
Czarni/Góral Żywiec
KKS Spójnia Zebrzydowice
2:3
Pasjonat Dankowice
LKS Leśna
2:0
Maksymilian Cisiec
LKS 99 Pruchna
2:2
Cukrownik Chybie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
1:6
Błyskawica Drogomyśl
MRKS Czechowice-Dziedzice
3:0
KKS Spójnia Zebrzydowice
Metal WG - Skałka Żabnica
4:1
Maksymilian Cisiec
Cukrownik Chybie
1:0
LKS Leśna
Czarni/Góral Żywiec
5:2
LKS 99 Pruchna
Kuźnia Ustroń
7:1
Bory Pietrzykowice
Pasjonat Dankowice
2:1
Koszarawa Żywiec
KS Wisła
4:4
LKS Bestwina
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS 99 Pruchna
0:3
KS Wisła
KKS Spójnia Zebrzydowice
3:1
GLKS Wilkowice
LKS Leśna
1:6
Czarni/Góral Żywiec
Błyskawica Drogomyśl
0:2
Metal WG - Skałka Żabnica
Koszarawa Żywiec
0:1
MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Bestwina
2:1
Bory Pietrzykowice
Maksymilian Cisiec
0:7
Cukrownik Chybie
Kuźnia Ustroń
3:1
Pasjonat Dankowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasjonat Dankowice
1:1
LKS Bestwina
GLKS Wilkowice
3:0
Koszarawa Żywiec
Błyskawica Drogomyśl
2:1
KKS Spójnia Zebrzydowice
Metal WG - Skałka Żabnica
2:0
Cukrownik Chybie
Czarni/Góral Żywiec
2:1
Maksymilian Cisiec
MRKS Czechowice-Dziedzice
1:2
Kuźnia Ustroń
KS Wisła
6:1
LKS Leśna
Bory Pietrzykowice
0:0
LKS 99 Pruchna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
0:1
Błyskawica Drogomyśl
LKS Bestwina
2:0
MRKS Czechowice-Dziedzice
Kuźnia Ustroń
3:0
GLKS Wilkowice
LKS Leśna
1:1
Bory Pietrzykowice
KKS Spójnia Zebrzydowice
1:4
Metal WG - Skałka Żabnica
Maksymilian Cisiec
0:5
KS Wisła
LKS 99 Pruchna
0:3
Pasjonat Dankowice
Cukrownik Chybie
0:3
Czarni/Góral Żywiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MRKS Czechowice-Dziedzice
1:1
LKS 99 Pruchna
GLKS Wilkowice
1:1
LKS Bestwina
Metal WG - Skałka Żabnica
0:1
Czarni/Góral Żywiec
Kuźnia Ustroń
4:0
Błyskawica Drogomyśl
KKS Spójnia Zebrzydowice
1:3
Koszarawa Żywiec
Pasjonat Dankowice
3:4
LKS Leśna
KS Wisła
4:1
Cukrownik Chybie
Bory Pietrzykowice
1:1
Maksymilian Cisiec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni/Góral Żywiec
- : -
KS Wisła
LKS Leśna
- : -
MRKS Czechowice-Dziedzice
Koszarawa Żywiec
- : -
Metal WG - Skałka Żabnica
LKS Bestwina
- : -
Błyskawica Drogomyśl
Maksymilian Cisiec
- : -
Pasjonat Dankowice
LKS 99 Pruchna
- : -
GLKS Wilkowice
Kuźnia Ustroń
- : -
KKS Spójnia Zebrzydowice
Cukrownik Chybie
- : -
Bory Pietrzykowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości