zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Rajcza
0:14
Podbeskidzie Bielsko-Biała
LKS Bestwina
2:4
Drzewiarz Jasienica
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
0:0
Beskid Skoczów
Zapora Porąbka
0:4
BKS Stal Bielsko-Biała
Pasjonat Dankowice
2:2
Zapora Wapienica
Błyskawica Drogomyśl
9:4
LKS Leśna
GLKS Wilkowice
0:3
Koszarawa Żywiec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
11:0
Zapora Porąbka
Koszarawa Żywiec
1:1
Błyskawica Drogomyśl
Drzewiarz Jasienica
1:1
Beskid Skoczów
Zapora Wapienica
2:3
GLKS Wilkowice
LKS Bestwina
8:0
Soła Rajcza
Pasjonat Dankowice
9:1
BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Leśna
0:5
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
5:1
Koszarawa Żywiec
Zapora Porąbka
0:2
LKS Bestwina
Beskid Skoczów
5:1
LKS Leśna
Pasjonat Dankowice
1:6
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Soła Rajcza
3:5
Drzewiarz Jasienica
Błyskawica Drogomyśl
2:2
Zapora Wapienica
GLKS Wilkowice
3:3
BKS Stal Bielsko-Biała
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
1:4
Beskid Skoczów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
6:0
GLKS Wilkowice
Zapora Wapienica
7:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
BKS Stal Bielsko-Biała
3:2
Błyskawica Drogomyśl
LKS Bestwina
0:0
Pasjonat Dankowice
Soła Rajcza
2:0
Zapora Porąbka
Drzewiarz Jasienica
1:0
LKS Leśna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Leśna
1:3
Koszarawa Żywiec
Zapora Porąbka
0:7
Drzewiarz Jasienica
Pasjonat Dankowice
11:3
Soła Rajcza
Beskid Skoczów
0:0
Zapora Wapienica
Błyskawica Drogomyśl
1:8
Podbeskidzie Bielsko-Biała
GLKS Wilkowice
0:1
LKS Bestwina
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
3:4
BKS Stal Bielsko-Biała
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
7:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Zapora Porąbka
0:6
Pasjonat Dankowice
Zapora Wapienica
5:2
LKS Leśna
BKS Stal Bielsko-Biała
1:0
Beskid Skoczów
Soła Rajcza
1:1
GLKS Wilkowice
LKS Bestwina
4:2
Błyskawica Drogomyśl
Drzewiarz Jasienica
1:0
Koszarawa Żywiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:1
LKS Bestwina
Koszarawa Żywiec
1:5
Zapora Wapienica
LKS Leśna
5:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Pasjonat Dankowice
5:3
Drzewiarz Jasienica
Beskid Skoczów
0:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Błyskawica Drogomyśl
4:2
Soła Rajcza
GLKS Wilkowice
3:0*
Zapora Porąbka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
2:4
BKS Stal Bielsko-Biała
Zapora Porąbka
6:1
Błyskawica Drogomyśl
Pasjonat Dankowice
4:1
GLKS Wilkowice
LKS Bestwina
1:5
Beskid Skoczów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
16:0
LKS Leśna
Drzewiarz Jasienica
1:0
Zapora Wapienica
Soła Rajcza
1:8
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
3:0*
Zapora Porąbka
Beskid Skoczów
8:2
Soła Rajcza
LKS Leśna
2:7
LKS Bestwina
Koszarawa Żywiec
1:3
Podbeskidzie Bielsko-Biała
BKS Stal Bielsko-Biała
1:1
Zapora Wapienica
Błyskawica Drogomyśl
0:2
Pasjonat Dankowice
GLKS Wilkowice
3:5
Drzewiarz Jasienica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapora Wapienica
6:4
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zapora Porąbka
1:4
Beskid Skoczów
Pasjonat Dankowice
1:4
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Soła Rajcza
5:2
LKS Leśna
LKS Bestwina
2:2
Koszarawa Żywiec
Błyskawica Drogomyśl
3:0
GLKS Wilkowice
Drzewiarz Jasienica
4:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
11:2
GLKS Wilkowice
Koszarawa Żywiec
7:1
Soła Rajcza
BKS Stal Bielsko-Biała
3:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Beskid Skoczów
1:1
Pasjonat Dankowice
Zapora Wapienica
4:0
LKS Bestwina
LKS Leśna
6:1
Zapora Porąbka
Błyskawica Drogomyśl
3:2
Drzewiarz Jasienica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Rajcza
2:4
Zapora Wapienica
LKS Bestwina
3:5
BKS Stal Bielsko-Biała
Pasjonat Dankowice
3:2
LKS Leśna
Błyskawica Drogomyśl
1:3
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
GLKS Wilkowice
0:5
Beskid Skoczów
Drzewiarz Jasienica
1:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zapora Porąbka
2:8
Koszarawa Żywiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
1:1
Drzewiarz Jasienica
Podbeskidzie Bielsko-Biała
7:0
LKS Bestwina
Zapora Porąbka
0:3
Zapora Wapienica
Koszarawa Żywiec
1:5
Pasjonat Dankowice
BKS Stal Bielsko-Biała
7:0
Soła Rajcza
Beskid Skoczów
6:2
Błyskawica Drogomyśl
LKS Leśna
3:3
GLKS Wilkowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
5:0
Soła Rajcza
Koszarawa Żywiec
3:3
GLKS Wilkowice
LKS Leśna
0:2
Błyskawica Drogomyśl
BKS Stal Bielsko-Biała
3:0*
Zapora Porąbka
Beskid Skoczów
0:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Pasjonat Dankowice
1:2
Zapora Wapienica
Drzewiarz Jasienica
3:0
LKS Bestwina
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
7:2
LKS Leśna
Beskid Skoczów
2:2
Drzewiarz Jasienica
BKS Stal Bielsko-Biała
1:5
Pasjonat Dankowice
Zapora Porąbka
0:3*
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Błyskawica Drogomyśl
2:4
Koszarawa Żywiec
GLKS Wilkowice
4:1
Zapora Wapienica
Soła Rajcza
2:3
LKS Bestwina
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Zapora Porąbka
0:3*
LKS Leśna
Pasjonat Dankowice
0:1
Beskid Skoczów
GLKS Wilkowice
2:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
LKS Bestwina
1:3
Zapora Wapienica
Soła Rajcza
0:3*
Koszarawa Żywiec
Drzewiarz Jasienica
9:4
Błyskawica Drogomyśl
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:0
Pasjonat Dankowice
Zapora Wapienica
8:0
Błyskawica Drogomyśl
Koszarawa Żywiec
3:8
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
BKS Stal Bielsko-Biała
4:3
GLKS Wilkowice
LKS Bestwina
3:0*
Zapora Porąbka
Drzewiarz Jasienica
4:1
Soła Rajcza
LKS Leśna
0:1
Beskid Skoczów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Skoczów
7:1
Koszarawa Żywiec
Zapora Porąbka
0:3*
Soła Rajcza
Pasjonat Dankowice
3:0
LKS Bestwina
LKS Leśna
2:6
Drzewiarz Jasienica
Błyskawica Drogomyśl
1:0
BKS Stal Bielsko-Biała
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:1
Zapora Wapienica
GLKS Wilkowice
2:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
5:1
Błyskawica Drogomyśl
Zapora Wapienica
2:3
Beskid Skoczów
Koszarawa Żywiec
1:0
LKS Leśna
LKS Bestwina
1:3
GLKS Wilkowice
Soła Rajcza
0:3*
Pasjonat Dankowice
Drzewiarz Jasienica
3:0*
Zapora Porąbka
BKS Stal Bielsko-Biała
4:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Drogomyśl
5:1
LKS Bestwina
GLKS Wilkowice
3:1
Soła Rajcza
Beskid Skoczów
2:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Pasjonat Dankowice
3:0*
Zapora Porąbka
LKS Leśna
1:8
Zapora Wapienica
Koszarawa Żywiec
1:5
Drzewiarz Jasienica
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
6:0
Beskid Skoczów
Zapora Porąbka
0:3*
GLKS Wilkowice
Zapora Wapienica
7:1
Koszarawa Żywiec
BKS Stal Bielsko-Biała
4:2
LKS Leśna
LKS Bestwina
1:2
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Soła Rajcza
1:1
Błyskawica Drogomyśl
Drzewiarz Jasienica
0:0
Pasjonat Dankowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Drogomyśl
3:0*
Zapora Porąbka
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
3:0*
Soła Rajcza
Zapora Wapienica
4:0
Drzewiarz Jasienica
LKS Leśna
0:6
Podbeskidzie Bielsko-Biała
BKS Stal Bielsko-Biała
4:0
Koszarawa Żywiec
Beskid Skoczów
3:0
LKS Bestwina
GLKS Wilkowice
5:1
Pasjonat Dankowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
16:0
Koszarawa Żywiec
Zapora Porąbka
0:3*
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Pasjonat Dankowice
7:1
Błyskawica Drogomyśl
Zapora Wapienica
3:2
BKS Stal Bielsko-Biała
Soła Rajcza
0:3*
Beskid Skoczów
LKS Bestwina
5:0
LKS Leśna
Drzewiarz Jasienica
0:3
GLKS Wilkowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:2
Pasjonat Dankowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
5:2
Zapora Wapienica
Beskid Skoczów
3:0*
Zapora Porąbka
Koszarawa Żywiec
4:3
LKS Bestwina
LKS Leśna
3:0*
Soła Rajcza
BKS Stal Bielsko-Biała
3:1
Drzewiarz Jasienica
GLKS Wilkowice
3:0*
Błyskawica Drogomyśl
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
1:2
Błyskawica Drogomyśl
Podbeskidzie Bielsko-Biała
7:1
Drzewiarz Jasienica
Beskid Skoczów
1:0
GLKS Wilkowice
Zapora Wapienica
3:0*
Soła Rajcza
Koszarawa Żywiec
3:0*
Zapora Porąbka
LKS Leśna
0:3
Pasjonat Dankowice
BKS Stal Bielsko-Biała
1:1
LKS Bestwina
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasjonat Dankowice
3:1
Koszarawa Żywiec
Zapora Wapienica
3:0*
Zapora Porąbka
Błyskawica Drogomyśl
0:6
Beskid Skoczów
GLKS Wilkowice
15:0
LKS Leśna
LKS Bestwina
3:3
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Soła Rajcza
0:3*
BKS Stal Bielsko-Biała
Drzewiarz Jasienica
8:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości