zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Poraj
Pauza
KKS II Zabrze
Pauza
Mitech II Żywiec
3:1
SWD Wodzisław Śląski
UKS Gamów
2:0
Gwarek Ornontowice
Czarni II Sosnowiec
4:0
Wilki Wilcza
Wisła Skoczów
3:1
Rekord II Bielsko-Biała
UKS Gimnazjum Istebna
1:1
Polonia Tychy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
UKS Gamów
Polonia Tychy
Pauza
SWD Wodzisław Śląski
1:1
Czarni II Sosnowiec
UKS Gimnazjum Istebna
0:3
Mitech II Żywiec
Wilki Wilcza
3:0
Wisła Skoczów
Gwarek Ornontowice
1:0
KKS II Zabrze
Rekord II Bielsko-Biała
0:8
Polonia Poraj
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Gwarek Ornontowice
KKS II Zabrze
Pauza
Polonia Poraj
1:1
Wilki Wilcza
UKS Gamów
6:2
Rekord II Bielsko-Biała
Wisła Skoczów
1:11
SWD Wodzisław Śląski
Czarni II Sosnowiec
2:2
UKS Gimnazjum Istebna
Mitech II Żywiec
6:4
Polonia Tychy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord II Bielsko-Biała
0:2
KKS II Zabrze
Polonia Tychy
5:0
Gwarek Ornontowice
Wilki Wilcza
4:0
UKS Gamów
Mitech II Żywiec
6:1
Czarni II Sosnowiec
UKS Gimnazjum Istebna
4:0
Wisła Skoczów
SWD Wodzisław Śląski
1:0
Polonia Poraj
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Rekord II Bielsko-Biała
Gwarek Ornontowice
Pauza
Polonia Poraj
0:1
UKS Gimnazjum Istebna
Wisła Skoczów
0:12
Mitech II Żywiec
KKS II Zabrze
1:0
Wilki Wilcza
UKS Gamów
0:7
SWD Wodzisław Śląski
Czarni II Sosnowiec
2:0
Polonia Tychy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Tychy
Pauza
Wilki Wilcza
Pauza
SWD Wodzisław Śląski
7:0
KKS II Zabrze
Czarni II Sosnowiec
9:3
Wisła Skoczów
Mitech II Żywiec
4:0
Polonia Poraj
Rekord II Bielsko-Biała
2:2
Gwarek Ornontowice
UKS Gimnazjum Istebna
3:0*
UKS Gamów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
SWD Wodzisław Śląski
Pauza
Rekord II Bielsko-Biała
UKS Gamów
0:2
Mitech II Żywiec
Gwarek Ornontowice
1:5
Wilki Wilcza
Polonia Poraj
0:3
Czarni II Sosnowiec
KKS II Zabrze
0:4
UKS Gimnazjum Istebna
Wisła Skoczów
1:5
Polonia Tychy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilcza
Pauza
UKS Gimnazjum Istebna
Pauza
SWD Wodzisław Śląski
7:0
Gwarek Ornontowice
Mitech II Żywiec
8:0
KKS II Zabrze
Wisła Skoczów
0:6
Polonia Poraj
Polonia Tychy
3:0
Rekord II Bielsko-Biała
Czarni II Sosnowiec
5:1
UKS Gamów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
SWD Wodzisław Śląski
Pauza
Mitech II Żywiec
UKS Gamów
4:3
Wisła Skoczów
Polonia Tychy
0:0
Polonia Poraj
KKS II Zabrze
0:9
Czarni II Sosnowiec
Rekord II Bielsko-Biała
0:5
Wilki Wilcza
Gwarek Ornontowice
0:7
UKS Gimnazjum Istebna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Gimnazjum Istebna
Pauza
Czarni II Sosnowiec
Pauza
Polonia Tychy
2:0
Wilki Wilcza
UKS Gamów
1:0
Polonia Poraj
Wisła Skoczów
3:0*
KKS II Zabrze
Mitech II Żywiec
12:0
Gwarek Ornontowice
SWD Wodzisław Śląski
13:0
Rekord II Bielsko-Biała
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Wisła Skoczów
Pauza
Mitech II Żywiec
UKS Gamów
0:0
Polonia Tychy
Gwarek Ornontowice
0:10
Czarni II Sosnowiec
Rekord II Bielsko-Biała
0:7
UKS Gimnazjum Istebna
KKS II Zabrze
0:2
Polonia Poraj
Wilki Wilcza
2:0
SWD Wodzisław Śląski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Poraj
Pauza
Czarni II Sosnowiec
Pauza
UKS Gimnazjum Istebna
5:1
Wilki Wilcza
Wisła Skoczów
2:0
Gwarek Ornontowice
UKS Gamów
3:0
KKS II Zabrze
Mitech II Żywiec
12:0
Rekord II Bielsko-Biała
Polonia Tychy
4:5
SWD Wodzisław Śląski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Wisła Skoczów
Pauza
UKS Gamów
Rekord II Bielsko-Biała
1:4
Czarni II Sosnowiec
Gwarek Ornontowice
0:3
Polonia Poraj
Wilki Wilcza
1:3
Mitech II Żywiec
SWD Wodzisław Śląski
4:1
UKS Gimnazjum Istebna
KKS II Zabrze
0:5
Polonia Tychy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Polonia Poraj
Pauza
KKS II Zabrze
Rekord II Bielsko-Biała
10:1
Wisła Skoczów
Gwarek Ornontowice
0:3*
UKS Gamów
SWD Wodzisław Śląski
1:5
Mitech II Żywiec
Wilki Wilcza
0:2
Czarni II Sosnowiec
Polonia Tychy
0:3
UKS Gimnazjum Istebna
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Polonia Tychy
UKS Gamów
Pauza
Mitech II Żywiec
3:1
UKS Gimnazjum Istebna
Wisła Skoczów
0:5
Wilki Wilcza
KKS II Zabrze
3:0*
Gwarek Ornontowice
Rekord II Bielsko-Biała
1:2
Polonia Poraj
Czarni II Sosnowiec
2:1
SWD Wodzisław Śląski
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KKS II Zabrze
Pauza
Gwarek Ornontowice
Rekord II Bielsko-Biała
1:1
UKS Gamów
SWD Wodzisław Śląski
14:1
Wisła Skoczów
Polonia Tychy
0:1
Mitech II Żywiec
Wilki Wilcza
1:3
Polonia Poraj
UKS Gimnazjum Istebna
6:1
Czarni II Sosnowiec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Gamów
0:1
Wilki Wilcza
Gwarek Ornontowice
0:3*
Polonia Tychy
Wisła Skoczów
1:3
UKS Gimnazjum Istebna
Czarni II Sosnowiec
2:4
Mitech II Żywiec
KKS II Zabrze
0:5
Rekord II Bielsko-Biała
Polonia Poraj
0:4
SWD Wodzisław Śląski
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Gwarek Ornontowice
Rekord II Bielsko-Biała
Pauza
Mitech II Żywiec
3:0*
Wisła Skoczów
SWD Wodzisław Śląski
8:0
UKS Gamów
Wilki Wilcza
9:1
KKS II Zabrze
UKS Gimnazjum Istebna
2:0
Polonia Poraj
Polonia Tychy
1:5
Czarni II Sosnowiec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Polonia Tychy
Pauza
Wilki Wilcza
UKS Gamów
0:1
UKS Gimnazjum Istebna
Gwarek Ornontowice
0:3*
Rekord II Bielsko-Biała
KKS II Zabrze
0:6
SWD Wodzisław Śląski
Polonia Poraj
0:6
Mitech II Żywiec
Wisła Skoczów
0:7
Czarni II Sosnowiec
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
SWD Wodzisław Śląski
Pauza
Rekord II Bielsko-Biała
Pauza
Mitech II Żywiec
7:0
UKS Gamów
UKS Gimnazjum Istebna
10:0
KKS II Zabrze
Czarni II Sosnowiec
1:1
Polonia Poraj
Wilki Wilcza
3:0*
Gwarek Ornontowice
Polonia Tychy
2:2
Wisła Skoczów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Wilki Wilcza
Pauza
UKS Gimnazjum Istebna
UKS Gamów
2:8
Czarni II Sosnowiec
Gwarek Ornontowice
0:3*
SWD Wodzisław Śląski
KKS II Zabrze
0:9
Mitech II Żywiec
Polonia Poraj
5:0
Wisła Skoczów
Rekord II Bielsko-Biała
0:1
Polonia Tychy
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
SWD Wodzisław Śląski
Pauza
Mitech II Żywiec
Pauza
Czarni II Sosnowiec
12:0
KKS II Zabrze
UKS Gimnazjum Istebna
3:0*
Gwarek Ornontowice
Wisła Skoczów
4:4
UKS Gamów
Polonia Tychy
0:2
Polonia Poraj
Wilki Wilcza
7:0
Rekord II Bielsko-Biała
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
UKS Gimnazjum Istebna
Pauza
Czarni II Sosnowiec
Gwarek Ornontowice
0:3*
Mitech II Żywiec
Rekord II Bielsko-Biała
0:1
SWD Wodzisław Śląski
KKS II Zabrze
2:3
Wisła Skoczów
Wilki Wilcza
5:2
Polonia Tychy
Polonia Poraj
3:0*
UKS Gamów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Skoczów
Pauza
Mitech II Żywiec
Pauza
Polonia Tychy
0:1
UKS Gamów
Polonia Poraj
6:0
KKS II Zabrze
Czarni II Sosnowiec
3:0*
Gwarek Ornontowice
SWD Wodzisław Śląski
2:0
Wilki Wilcza
UKS Gimnazjum Istebna
6:0
Rekord II Bielsko-Biała
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Polonia Poraj
Pauza
Czarni II Sosnowiec
SWD Wodzisław Śląski
6:0
Polonia Tychy
Rekord II Bielsko-Biała
0:8
Mitech II Żywiec
KKS II Zabrze
0:0
UKS Gamów
Wilki Wilcza
1:3
UKS Gimnazjum Istebna
Gwarek Ornontowice
0:3*
Wisła Skoczów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Skoczów
Pauza
UKS Gamów
Pauza
UKS Gimnazjum Istebna
1:2
SWD Wodzisław Śląski
Czarni II Sosnowiec
6:0
Rekord II Bielsko-Biała
Polonia Tychy
6:1
KKS II Zabrze
Polonia Poraj
3:0*
Gwarek Ornontowice
Mitech II Żywiec
6:0
Wilki Wilcza
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości