zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Tychy
Pauza
Jaskółki Chorzów
5:1
Wisła Skoczów
Mitech II Żywiec
3:0
Czarni II Sosnowiec
UKS Gamów
1:0
KKS II Zabrze
Wilki Wilcza
2:1
Polonia Poraj
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Czarni II Sosnowiec
Polonia Tychy
1:1
Wilki Wilcza
Polonia Poraj
4:1
UKS Gamów
KKS II Zabrze
0:2
Jaskółki Chorzów
Wisła Skoczów
0:6
Mitech II Żywiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilcza
Pauza
Mitech II Żywiec
3:0
KKS II Zabrze
Jaskółki Chorzów
5:1
Polonia Poraj
UKS Gamów
0:2
Polonia Tychy
Czarni II Sosnowiec
6:1
Wisła Skoczów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Wisła Skoczów
Polonia Poraj
1:4
Mitech II Żywiec
Polonia Tychy
0:3
Jaskółki Chorzów
KKS II Zabrze
0:3
Czarni II Sosnowiec
Wilki Wilcza
2:1
UKS Gamów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Gamów
Pauza
Mitech II Żywiec
1:3
Polonia Tychy
Czarni II Sosnowiec
0:3*
Polonia Poraj
Wisła Skoczów
0:3
KKS II Zabrze
Jaskółki Chorzów
0:3*
Wilki Wilcza
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KKS II Zabrze
UKS Gamów
1:2
Jaskółki Chorzów
Polonia Poraj
4:0
Wisła Skoczów
Polonia Tychy
1:0
Czarni II Sosnowiec
Wilki Wilcza
0:2
Mitech II Żywiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaskółki Chorzów
Pauza
KKS II Zabrze
0:1
Polonia Poraj
Czarni II Sosnowiec
2:1
Wilki Wilcza
Mitech II Żywiec
3:0*
UKS Gamów
Wisła Skoczów
1:7
Polonia Tychy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Poraj
Pauza
UKS Gamów
0:3
Czarni II Sosnowiec
Wilki Wilcza
2:1
Wisła Skoczów
Polonia Tychy
3:0
KKS II Zabrze
Jaskółki Chorzów
2:0
Mitech II Żywiec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Mitech II Żywiec
Pauza
Polonia Poraj
0:0
Polonia Tychy
Czarni II Sosnowiec
1:1
Jaskółki Chorzów
KKS II Zabrze
0:2
Wilki Wilcza
Wisła Skoczów
1:0
UKS Gamów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Tychy
Pauza
Czarni II Sosnowiec
1:3
Mitech II Żywiec
Polonia Poraj
1:0
Wilki Wilcza
KKS II Zabrze
0:1
UKS Gamów
Wisła Skoczów
1:8
Jaskółki Chorzów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni II Sosnowiec
Pauza
Mitech II Żywiec
10:0
Wisła Skoczów
UKS Gamów
0:3
Polonia Poraj
Wilki Wilcza
0:1
Polonia Tychy
Jaskółki Chorzów
6:0
KKS II Zabrze
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilcza
Pauza
Polonia Poraj
2:1
Jaskółki Chorzów
Wisła Skoczów
1:2
Czarni II Sosnowiec
KKS II Zabrze
1:4
Mitech II Żywiec
Polonia Tychy
3:0
UKS Gamów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Skoczów
Pauza
Czarni II Sosnowiec
2:0
KKS II Zabrze
Mitech II Żywiec
1:2
Polonia Poraj
UKS Gamów
2:0
Wilki Wilcza
Jaskółki Chorzów
3:2
Polonia Tychy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Gamów
Pauza
Polonia Poraj
1:2
Czarni II Sosnowiec
Wilki Wilcza
1:2
Jaskółki Chorzów
Polonia Tychy
1:1
Mitech II Żywiec
KKS II Zabrze
9:1
Wisła Skoczów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS II Zabrze
Pauza
Czarni II Sosnowiec
1:2
Polonia Tychy
Jaskółki Chorzów
3:0*
UKS Gamów
Mitech II Żywiec
6:0
Wilki Wilcza
Wisła Skoczów
0:2
Polonia Poraj
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaskółki Chorzów
Pauza
Polonia Poraj
7:1
KKS II Zabrze
UKS Gamów
0:4
Mitech II Żywiec
Polonia Tychy
5:0
Wisła Skoczów
Wilki Wilcza
4:1
Czarni II Sosnowiec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Poraj
Pauza
KKS II Zabrze
1:3
Polonia Tychy
Czarni II Sosnowiec
3:0*
UKS Gamów
Mitech II Żywiec
5:2
Jaskółki Chorzów
Wisła Skoczów
0:2
Wilki Wilcza
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Mitech II Żywiec
Pauza
Jaskółki Chorzów
6:3
Czarni II Sosnowiec
Polonia Tychy
3:1
Polonia Poraj
UKS Gamów
3:0*
Wisła Skoczów
Wilki Wilcza
0:1
KKS II Zabrze
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości