zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
RKP ROW Rybnik
3:1
Beskid Skoczów
Unia Racibórz
2:0
Trójka Czechowice
Rekord Bielsko-Biała
3:0*
Tyski Sport S.A
Naprzód Czyżowice
2:3
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Skoczów
2:1
Unia Racibórz
Rekord Bielsko-Biała
2:1
Naprzód Czyżowice
Tyski Sport S.A
7:2
Trójka Czechowice
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:3
RKP ROW Rybnik
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Czechowice
2:0
Beskid Skoczów
RKP ROW Rybnik
6:0
Rekord Bielsko-Biała
Unia Racibórz
1:1
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Naprzód Czyżowice
3:4
Tyski Sport S.A
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
4:1
Unia Racibórz
Tyski Sport S.A
7:0
Beskid Skoczów
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:0
Trójka Czechowice
Naprzód Czyżowice
0:5
RKP ROW Rybnik
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Skoczów
1:2
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Trójka Czechowice
3:0
Rekord Bielsko-Biała
RKP ROW Rybnik
1:2
Tyski Sport S.A
Unia Racibórz
2:1
Naprzód Czyżowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
RKP ROW Rybnik
3:1
Unia Racibórz
Tyski Sport S.A
4:0
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała
1:5
Beskid Skoczów
Naprzód Czyżowice
1:5
Trójka Czechowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Czechowice
0:3
RKP ROW Rybnik
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:1
Rekord Bielsko-Biała
Unia Racibórz
0:3
Tyski Sport S.A
Beskid Skoczów
8:2
Naprzód Czyżowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Czechowice
5:3
Unia Racibórz
Tyski Sport S.A
3:1
Rekord Bielsko-Biała
Beskid Skoczów
0:1
RKP ROW Rybnik
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
8:2
Naprzód Czyżowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Czechowice
0:3
Tyski Sport S.A
RKP ROW Rybnik
3:0
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Unia Racibórz
4:1
Beskid Skoczów
Naprzód Czyżowice
2:4
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
2:5
RKP ROW Rybnik
Tyski Sport S.A
11:0
Naprzód Czyżowice
Beskid Skoczów
0:1
Trójka Czechowice
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:1
Unia Racibórz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Czechowice
2:1
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
RKP ROW Rybnik
4:0
Naprzód Czyżowice
Unia Racibórz
3:0
Rekord Bielsko-Biała
Beskid Skoczów
0:2
Tyski Sport S.A
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
0:4
Trójka Czechowice
Tyski Sport S.A
5:0
RKP ROW Rybnik
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:2
Beskid Skoczów
Naprzód Czyżowice
2:3
Unia Racibórz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Czechowice
3:0
Naprzód Czyżowice
Unia Racibórz
1:1
RKP ROW Rybnik
Beskid Skoczów
2:0
Rekord Bielsko-Biała
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:2
Tyski Sport S.A
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
0:7
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
RKP ROW Rybnik
5:1
Trójka Czechowice
Tyski Sport S.A
0:1
Unia Racibórz
Naprzód Czyżowice
1:4
Beskid Skoczów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości