Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Józefka Chorzów
3:2
Siódemka Tychy
Rozwój Katowice KS
4:2
RKP ROW Rybnik
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:3
MUKP Dąbrowa Górnicza
Bytomski Sport Bytom
1:0
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
RKP ROW Rybnik
1:1
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Siódemka Tychy
0:3
Bytomski Sport Bytom
Rozwój Katowice KS
2:0
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
MUKP Dąbrowa Górnicza
1:2
Józefka Chorzów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:5
Siódemka Tychy
Józefka Chorzów
0:2
Rozwój Katowice KS
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
2:2
RKP ROW Rybnik
Bytomski Sport Bytom
1:0
MUKP Dąbrowa Górnicza
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
RKP ROW Rybnik
1:0
Siódemka Tychy
Rozwój Katowice KS
4:1
Bytomski Sport Bytom
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
2:2
Józefka Chorzów
MUKP Dąbrowa Górnicza
2:0
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:3
Rozwój Katowice KS
Siódemka Tychy
0:1
MUKP Dąbrowa Górnicza
Józefka Chorzów
2:0
RKP ROW Rybnik
Bytomski Sport Bytom
1:2
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
RKP ROW Rybnik
0:2
MUKP Dąbrowa Górnicza
Józefka Chorzów
1:0
Bytomski Sport Bytom
Rozwój Katowice KS
1:1
Siódemka Tychy
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
5:1
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:3
Józefka Chorzów
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
0:0
Siódemka Tychy
Bytomski Sport Bytom
2:2
RKP ROW Rybnik
MUKP Dąbrowa Górnicza
0:2
Rozwój Katowice KS
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
RKP ROW Rybnik
0:6
Rozwój Katowice KS
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:1
Bytomski Sport Bytom
Siódemka Tychy
1:1
Józefka Chorzów
MUKP Dąbrowa Górnicza
4:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:0
RKP ROW Rybnik
Józefka Chorzów
1:2
MUKP Dąbrowa Górnicza
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
2:0
Rozwój Katowice KS
Bytomski Sport Bytom
2:2
Siódemka Tychy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
RKP ROW Rybnik
2:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Siódemka Tychy
4:0
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Rozwój Katowice KS
1:0
Józefka Chorzów
MUKP Dąbrowa Górnicza
2:0
Bytomski Sport Bytom
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:2
MUKP Dąbrowa Górnicza
Siódemka Tychy
2:0
RKP ROW Rybnik
Józefka Chorzów
2:3
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Bytomski Sport Bytom
0:2
Rozwój Katowice KS
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
RKP ROW Rybnik
0:2
Józefka Chorzów
Rozwój Katowice KS
5:0
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
3:0
Bytomski Sport Bytom
MUKP Dąbrowa Górnicza
1:0
Siódemka Tychy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:2
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Siódemka Tychy
0:0
Rozwój Katowice KS
Bytomski Sport Bytom
1:0
Józefka Chorzów
MUKP Dąbrowa Górnicza
4:0
RKP ROW Rybnik
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
RKP ROW Rybnik
- : -
Bytomski Sport Bytom
Siódemka Tychy
- : -
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Józefka Chorzów
- : -
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Rozwój Katowice KS
- : -
MUKP Dąbrowa Górnicza
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości