zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Strumień
3:2
Olza Pogwizdów
LKS Pogórze
3:0*
Strażak Pielgrzymowice
LKS 99 Pruchna
1:15
Kuźnia Ustroń
KS Wisła
0:0
Cukrownik Chybie
Beskid Brenna
4:3
LKS Kończyce Małe
KP Trójwieś Istebna
7:1
LKS Goleszów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kończyce Małe
1:1
Wisła Strumień
LKS Goleszów
0:4
Cukrownik Chybie
Olza Pogwizdów
0:3
KS Wisła
Strażak Pielgrzymowice
7:2
LKS 99 Pruchna
KP Trójwieś Istebna
2:0
LKS Pogórze
Kuźnia Ustroń
8:2
Beskid Brenna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Chybie
3:0
Olza Pogwizdów
Wisła Strumień
1:3
Kuźnia Ustroń
LKS Pogórze
5:2
LKS Goleszów
LKS 99 Pruchna
0:11
KP Trójwieś Istebna
KS Wisła
14:1
LKS Kończyce Małe
Beskid Brenna
3:1
Strażak Pielgrzymowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kończyce Małe
1:6
Cukrownik Chybie
LKS Goleszów
2:0
Olza Pogwizdów
LKS Pogórze
3:0
LKS 99 Pruchna
KP Trójwieś Istebna
8:2
Beskid Brenna
Kuźnia Ustroń
2:2
KS Wisła
Strażak Pielgrzymowice
2:3
Wisła Strumień
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Strumień
0:6
KP Trójwieś Istebna
LKS 99 Pruchna
1:8
LKS Goleszów
Olza Pogwizdów
3:3
LKS Kończyce Małe
KS Wisła
6:2
Strażak Pielgrzymowice
Beskid Brenna
4:1
LKS Pogórze
Cukrownik Chybie
2:1
Kuźnia Ustroń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goleszów
3:2
LKS Kończyce Małe
LKS Pogórze
0:2
Wisła Strumień
LKS 99 Pruchna
2:3
Beskid Brenna
KP Trójwieś Istebna
1:0
KS Wisła
Kuźnia Ustroń
10:2
Olza Pogwizdów
Strażak Pielgrzymowice
6:3
Cukrownik Chybie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kończyce Małe
4:4
Kuźnia Ustroń
Wisła Strumień
10:1
LKS 99 Pruchna
KS Wisła
2:0
LKS Pogórze
Olza Pogwizdów
2:0
Strażak Pielgrzymowice
Beskid Brenna
5:1
LKS Goleszów
Cukrownik Chybie
0:1
KP Trójwieś Istebna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pogórze
1:3
Cukrownik Chybie
LKS 99 Pruchna
0:3
KS Wisła
Strażak Pielgrzymowice
6:3
LKS Kończyce Małe
Beskid Brenna
2:1
Wisła Strumień
KP Trójwieś Istebna
3:3
Olza Pogwizdów
Kuźnia Ustroń
7:1
LKS Goleszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Olza Pogwizdów
6:1
LKS Pogórze
Cukrownik Chybie
3:0
LKS 99 Pruchna
LKS Kończyce Małe
0:7
KP Trójwieś Istebna
Wisła Strumień
3:0
LKS Goleszów
KS Wisła
3:1
Beskid Brenna
Kuźnia Ustroń
6:3
Strażak Pielgrzymowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goleszów
5:0
Strażak Pielgrzymowice
Wisła Strumień
2:2
KS Wisła
LKS Pogórze
4:5
LKS Kończyce Małe
LKS 99 Pruchna
0:7
Olza Pogwizdów
Beskid Brenna
2:1
Cukrownik Chybie
KP Trójwieś Istebna
4:0
Kuźnia Ustroń
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Chybie
1:1
Wisła Strumień
LKS Kończyce Małe
10:0
LKS 99 Pruchna
Olza Pogwizdów
5:1
Beskid Brenna
KS Wisła
5:0
LKS Goleszów
Strażak Pielgrzymowice
1:8
KP Trójwieś Istebna
Kuźnia Ustroń
6:1
LKS Pogórze
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kończyce Małe
6:2
Beskid Brenna
LKS Goleszów
3:0*
KP Trójwieś Istebna
Olza Pogwizdów
4:1
Wisła Strumień
Strażak Pielgrzymowice
1:2
LKS Pogórze
Kuźnia Ustroń
10:0
LKS 99 Pruchna
Cukrownik Chybie
1:0
KS Wisła
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Strumień
2:3
LKS Kończyce Małe
LKS Pogórze
3:0*
KP Trójwieś Istebna
LKS 99 Pruchna
12:3
Strażak Pielgrzymowice
Beskid Brenna
0:7
Kuźnia Ustroń
Cukrownik Chybie
6:3
LKS Goleszów
KS Wisła
6:1
Olza Pogwizdów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kończyce Małe
0:13
KS Wisła
KP Trójwieś Istebna
0:3*
LKS 99 Pruchna
Kuźnia Ustroń
4:1
Wisła Strumień
Olza Pogwizdów
0:4
Cukrownik Chybie
LKS Goleszów
1:2
LKS Pogórze
Strażak Pielgrzymowice
2:4
Beskid Brenna
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Brenna
3:0*
KP Trójwieś Istebna
KS Wisła
1:2
Kuźnia Ustroń
Cukrownik Chybie
6:1
LKS Kończyce Małe
Wisła Strumień
4:0
Strażak Pielgrzymowice
LKS 99 Pruchna
1:4
LKS Pogórze
Olza Pogwizdów
1:1
LKS Goleszów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kończyce Małe
5:5
Olza Pogwizdów
LKS Goleszów
13:0
LKS 99 Pruchna
LKS Pogórze
2:2
Beskid Brenna
KP Trójwieś Istebna
0:3*
Wisła Strumień
Kuźnia Ustroń
5:2
Cukrownik Chybie
Strażak Pielgrzymowice
0:13
KS Wisła
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kończyce Małe
7:6
LKS Goleszów
Wisła Strumień
1:3
LKS Pogórze
Olza Pogwizdów
0:2
Kuźnia Ustroń
KS Wisła
3:0*
KP Trójwieś Istebna
Beskid Brenna
10:0
LKS 99 Pruchna
Cukrownik Chybie
4:0
Strażak Pielgrzymowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goleszów
2:3
Beskid Brenna
LKS Pogórze
1:7
KS Wisła
LKS 99 Pruchna
0:6
Wisła Strumień
Strażak Pielgrzymowice
2:2
Olza Pogwizdów
KP Trójwieś Istebna
0:3*
Cukrownik Chybie
Kuźnia Ustroń
3:0
LKS Kończyce Małe
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kończyce Małe
7:6
Strażak Pielgrzymowice
LKS Goleszów
2:4
Kuźnia Ustroń
Wisła Strumień
4:2
Beskid Brenna
Olza Pogwizdów
3:0*
KP Trójwieś Istebna
KS Wisła
8:0
LKS 99 Pruchna
Cukrownik Chybie
5:1
LKS Pogórze
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goleszów
1:4
Wisła Strumień
LKS Pogórze
5:1
Olza Pogwizdów
LKS 99 Pruchna
1:15
Cukrownik Chybie
Strażak Pielgrzymowice
1:5
Kuźnia Ustroń
Beskid Brenna
1:3
KS Wisła
KP Trójwieś Istebna
0:3*
LKS Kończyce Małe
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kończyce Małe
3:3
LKS Pogórze
Strażak Pielgrzymowice
2:0
LKS Goleszów
Olza Pogwizdów
2:1
LKS 99 Pruchna
Kuźnia Ustroń
3:0*
KP Trójwieś Istebna
Cukrownik Chybie
9:0
Beskid Brenna
KS Wisła
3:1
Wisła Strumień
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goleszów
2:5
KS Wisła
Wisła Strumień
0:2
Cukrownik Chybie
LKS Pogórze
3:0
Kuźnia Ustroń
LKS 99 Pruchna
2:11
LKS Kończyce Małe
Beskid Brenna
2:6
Olza Pogwizdów
KP Trójwieś Istebna
0:3*
Strażak Pielgrzymowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości