Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Czarni Otmuchów
0:2
Polonia Głubczyce
Przyszłość Rogów
0:0
Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
1:1
LKS Czaniec
APN Odra Wodzisław Śląski
0:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Nadwiślan Góra
3:0
LZS Leśnica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
1:0
Przyszłość Rogów
Pniówek Pawłowice Śląskie
0:2
Rekord Bielsko-Biała
LZS Leśnica
1:1
APN Odra Wodzisław Śląski
Polonia Głubczyce
1:1
Nadwiślan Góra
Czarni Otmuchów
1:0
Górnik II Zabrze
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
0:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
1:2
LZS Leśnica
Czarni Otmuchów
1:1
LKS Czaniec
Przyszłość Rogów
0:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Rekord Bielsko-Biała
1:0
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
APN Odra Wodzisław Śląski
2:3
Polonia Głubczyce
Nadwiślan Góra
2:0
Górnik II Zabrze
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
0:0
Nadwiślan Góra
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:2
Czarni Otmuchów
Polonia Głubczyce
1:2
BKS Stal Bielsko-Biała
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
0:0
LZS Leśnica
Rekord Bielsko-Biała
2:0
Przyszłość Rogów
APN Odra Wodzisław Śląski
0:2
Górnik II Zabrze
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Góra
4:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
BKS Stal Bielsko-Biała
3:0
Górnik II Zabrze
LZS Leśnica
2:0
Polonia Głubczyce
Czarni Otmuchów
1:3
Rekord Bielsko-Biała
Przyszłość Rogów
3:3
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
APN Odra Wodzisław Śląski
0:4
LKS Czaniec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Leśnica
1:1
Górnik II Zabrze
LKS Czaniec
1:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie
3:0
APN Odra Wodzisław Śląski
Przyszłość Rogów
2:0
Czarni Otmuchów
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
5:1
Polonia Głubczyce
Rekord Bielsko-Biała
0:2
Nadwiślan Góra
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Góra
2:1
Przyszłość Rogów
BKS Stal Bielsko-Biała
1:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
LZS Leśnica
2:0
LKS Czaniec
APN Odra Wodzisław Śląski
0:3
Rekord Bielsko-Biała
Polonia Głubczyce
2:1
Górnik II Zabrze
Czarni Otmuchów
1:3
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
2:0
Polonia Głubczyce
Pniówek Pawłowice Śląskie
3:1
LZS Leśnica
Czarni Otmuchów
1:3
Nadwiślan Góra
Przyszłość Rogów
1:0
APN Odra Wodzisław Śląski
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
2:3
Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
4:2
BKS Stal Bielsko-Biała
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Góra
2:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
BKS Stal Bielsko-Biała
2:1
Przyszłość Rogów
Górnik II Zabrze
1:2
LKS Czaniec
LZS Leśnica
1:0
Rekord Bielsko-Biała
APN Odra Wodzisław Śląski
0:2
Czarni Otmuchów
Polonia Głubczyce
0:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
2:2
LKS Czaniec
Nadwiślan Góra
4:0
APN Odra Wodzisław Śląski
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:0
Górnik II Zabrze
Czarni Otmuchów
0:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Przyszłość Rogów
2:2
LZS Leśnica
Rekord Bielsko-Biała
3:1
Polonia Głubczyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
0:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
BKS Stal Bielsko-Biała
3:0
Nadwiślan Góra
Górnik II Zabrze
2:0
Rekord Bielsko-Biała
LZS Leśnica
1:0
Czarni Otmuchów
APN Odra Wodzisław Śląski
1:0
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Polonia Głubczyce
1:1
Przyszłość Rogów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
0:2
Rekord Bielsko-Biała
BKS Stal Bielsko-Biała
3:1
APN Odra Wodzisław Śląski
Górnik II Zabrze
3:1
Przyszłość Rogów
LZS Leśnica
0:1
Nadwiślan Góra
Polonia Głubczyce
0:0
Czarni Otmuchów
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
3:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Góra
3:1
Polonia Głubczyce
BKS Stal Bielsko-Biała
0:3
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
APN Odra Wodzisław Śląski
2:1
LZS Leśnica
Czarni Otmuchów
0:2
Górnik II Zabrze
Przyszłość Rogów
1:2
LKS Czaniec
Rekord Bielsko-Biała
2:3
Pniówek Pawłowice Śląskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
3:0
Czarni Otmuchów
Górnik II Zabrze
2:0
Nadwiślan Góra
Pniówek Pawłowice Śląskie
3:1
Przyszłość Rogów
LZS Leśnica
0:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Polonia Głubczyce
0:3
APN Odra Wodzisław Śląski
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
2:3
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
4:0
Polonia Głubczyce
Górnik II Zabrze
2:0
APN Odra Wodzisław Śląski
LZS Leśnica
2:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Czarni Otmuchów
0:3
Pniówek Pawłowice Śląskie
Przyszłość Rogów
0:2
Rekord Bielsko-Biała
Nadwiślan Góra
1:2
LKS Czaniec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
0:1
APN Odra Wodzisław Śląski
Górnik II Zabrze
1:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:2
Nadwiślan Góra
Polonia Głubczyce
1:1
LZS Leśnica
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
5:0
Przyszłość Rogów
Rekord Bielsko-Biała
0:0
Czarni Otmuchów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Zabrze
3:0*
LZS Leśnica
Czarni Otmuchów
3:0*
Przyszłość Rogów
Polonia Głubczyce
0:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
APN Odra Wodzisław Śląski
3:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
Nadwiślan Góra
1:0
Rekord Bielsko-Biała
BKS Stal Bielsko-Biała
0:0
LKS Czaniec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
3:0*
LZS Leśnica
Przyszłość Rogów
0:3*
Nadwiślan Góra
Rekord Bielsko-Biała
2:0
APN Odra Wodzisław Śląski
Górnik II Zabrze
0:1
Polonia Głubczyce
Pniówek Pawłowice Śląskie
2:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała
8:0
Czarni Otmuchów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Leśnica
0:3*
Pniówek Pawłowice Śląskie
APN Odra Wodzisław Śląski
3:0*
Przyszłość Rogów
Górnik II Zabrze
0:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Polonia Głubczyce
0:1
LKS Czaniec
Nadwiślan Góra
8:0
Czarni Otmuchów
BKS Stal Bielsko-Biała
2:3
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
3:0*
LZS Leśnica
Przyszłość Rogów
0:3*
BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Czaniec
0:2
Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śląskie
3:2
Polonia Głubczyce
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:4
Nadwiślan Góra
Czarni Otmuchów
0:3
APN Odra Wodzisław Śląski
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Leśnica
3:3*
Przyszłość Rogów
LKS Czaniec
1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
BKS Stal Bielsko-Biała
5:0
Czarni Otmuchów
Górnik II Zabrze
0:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
APN Odra Wodzisław Śląski
0:3
Nadwiślan Góra
Polonia Głubczyce
1:2
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
3:0*
LZS Leśnica
Przyszłość Rogów
0:3*
Polonia Głubczyce
Rekord Bielsko-Biała
1:1
Górnik II Zabrze
Nadwiślan Góra
1:2
BKS Stal Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie
2:0
LKS Czaniec
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:0
APN Odra Wodzisław Śląski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości