Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
2:0
Szombierki Bytom
Piast II Gliwice
1:1
Górnik II Zabrze
KS Decor Bełk
2:0
Ruch II Chorzów
LZS Piotrówka
0:2
Skra Częstochowa
GKS 1962 Jastrzębie
0:3*
BKS Stal Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała
3:0
Grunwald Ruda Śląska
LKS Czaniec
1:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
1:2
Ruch Zdzieszowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Częstochowa
0:0
Piast II Gliwice
Grunwald Ruda Śląska
1:2
KS Decor Bełk
BKS Stal Bielsko-Biała
2:1
Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:0
Rekord Bielsko-Biała
Ruch II Chorzów
4:3
Odra Opole
Szombierki Bytom
2:1
LZS Piotrówka
GKS 1962 Jastrzębie
3:2
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice
0:0
LKS Czaniec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Gliwice
0:0
Szombierki Bytom
LKS Czaniec
0:1
GKS 1962 Jastrzębie
KS Decor Bełk
2:3
Pniówek Pawłowice Śląskie
LZS Piotrówka
1:3
Ruch II Chorzów
Rekord Bielsko-Biała
2:0
Ruch Zdzieszowice
Odra Opole
2:1
Grunwald Ruda Śląska
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
1:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze
0:0
Skra Częstochowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
2:1
LZS Piotrówka
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:1
Odra Opole
Ruch II Chorzów
1:3
Piast II Gliwice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
2:1
LKS Czaniec
GKS 1962 Jastrzębie
0:0
Rekord Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice
1:1
KS Decor Bełk
BKS Stal Bielsko-Biała
2:0
Skra Częstochowa
Szombierki Bytom
0:3
Górnik II Zabrze
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
2:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze
4:1
Ruch II Chorzów
Piast II Gliwice
4:4
Grunwald Ruda Śląska
Skra Częstochowa
1:0
Szombierki Bytom
KS Decor Bełk
2:1
GKS 1962 Jastrzębie
LZS Piotrówka
0:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Odra Opole
1:0
Ruch Zdzieszowice
LKS Czaniec
1:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
0:4
Górnik II Zabrze
BKS Stal Bielsko-Biała
1:1
Szombierki Bytom
Pniówek Pawłowice Śląskie
2:1
Piast II Gliwice
Ruch II Chorzów
0:3
Skra Częstochowa
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
1:1
KS Decor Bełk
GKS 1962 Jastrzębie
1:2
Odra Opole
Ruch Zdzieszowice
5:1
LZS Piotrówka
LKS Czaniec
0:2
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
3:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze
0:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Rekord Bielsko-Biała
1:1
BKS Stal Bielsko-Biała
KS Decor Bełk
0:0
LKS Czaniec
LZS Piotrówka
0:0
GKS 1962 Jastrzębie
Skra Częstochowa
2:0
Grunwald Ruda Śląska
Piast II Gliwice
0:3
Ruch Zdzieszowice
Szombierki Bytom
1:0
Ruch II Chorzów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
0:0
Odra Opole
Grunwald Ruda Śląska
1:3
Szombierki Bytom
Rekord Bielsko-Biała
5:2
KS Decor Bełk
BKS Stal Bielsko-Biała
2:1
Ruch II Chorzów
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:1
Skra Częstochowa
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
1:1
LZS Piotrówka
GKS 1962 Jastrzębie
1:1
Piast II Gliwice
Ruch Zdzieszowice
0:4
Górnik II Zabrze
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
0:0
Rekord Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze
0:4
GKS 1962 Jastrzębie
Ruch II Chorzów
4:3
Grunwald Ruda Śląska
LZS Piotrówka
0:1
LKS Czaniec
KS Decor Bełk
0:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Skra Częstochowa
0:0
Ruch Zdzieszowice
Piast II Gliwice
1:3
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Szombierki Bytom
0:3
Pniówek Pawłowice Śląskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
2:1
Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
3:0
LZS Piotrówka
BKS Stal Bielsko-Biała
2:2
Grunwald Ruda Śląska
Pniówek Pawłowice Śląskie
0:1
Ruch II Chorzów
KS Decor Bełk
1:4
Odra Opole
GKS 1962 Jastrzębie
2:1
Skra Częstochowa
Ruch Zdzieszowice
0:3
Szombierki Bytom
LKS Czaniec
1:0
Piast II Gliwice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
2:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Grunwald Ruda Śląska
0:3
Pniówek Pawłowice Śląskie
Górnik II Zabrze
2:0
LKS Czaniec
LZS Piotrówka
1:3
KS Decor Bełk
Szombierki Bytom
2:1
GKS 1962 Jastrzębie
Skra Częstochowa
0:2
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Piast II Gliwice
0:3
Rekord Bielsko-Biała
Ruch II Chorzów
0:1
Ruch Zdzieszowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
3:0
LZS Piotrówka
Rekord Bielsko-Biała
1:0
Górnik II Zabrze
LKS Czaniec
0:1
Skra Częstochowa
BKS Stal Bielsko-Biała
1:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
KS Decor Bełk
4:0
Piast II Gliwice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
1:1
Szombierki Bytom
GKS 1962 Jastrzębie
2:0
Ruch II Chorzów
Ruch Zdzieszowice
3:4
Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
1:3
GKS 1962 Jastrzębie
Górnik II Zabrze
2:0
KS Decor Bełk
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:1
Ruch Zdzieszowice
Ruch II Chorzów
0:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
LZS Piotrówka
1:6
BKS Stal Bielsko-Biała
Piast II Gliwice
0:2
Odra Opole
Szombierki Bytom
2:0
LKS Czaniec
Skra Częstochowa
0:0
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
1:1
Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
3:0
Szombierki Bytom
LKS Czaniec
0:2
Ruch II Chorzów
BKS Stal Bielsko-Biała
2:0
Ruch Zdzieszowice
KS Decor Bełk
1:2
Skra Częstochowa
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
3:5
Grunwald Ruda Śląska
LZS Piotrówka
0:2
Piast II Gliwice
GKS 1962 Jastrzębie
0:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
1:3
LKS Czaniec
Górnik II Zabrze
1:1
LZS Piotrówka
Pniówek Pawłowice Śląskie
2:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Ruch II Chorzów
1:1
Rekord Bielsko-Biała
Szombierki Bytom
0:2
KS Decor Bełk
Ruch Zdzieszowice
1:1
GKS 1962 Jastrzębie
Skra Częstochowa
0:2
Odra Opole
Piast II Gliwice
0:3
BKS Stal Bielsko-Biała
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek Pawłowice Śląskie
3:0
LKS Czaniec
Skra Częstochowa
1:0
LZS Piotrówka
Szombierki Bytom
1:2
Odra Opole
Ruch Zdzieszowice
2:3
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze
1:0
Piast II Gliwice
Ruch II Chorzów
2:0
KS Decor Bełk
Grunwald Ruda Śląska
0:1
Rekord Bielsko-Biała
BKS Stal Bielsko-Biała
1:0
GKS 1962 Jastrzębie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
0:2
Ruch Zdzieszowice
KS Decor Bełk
4:3
Grunwald Ruda Śląska
LZS Piotrówka
0:3*
Szombierki Bytom
Piast II Gliwice
3:4
Skra Częstochowa
Odra Opole
6:1
Ruch II Chorzów
Górnik II Zabrze
1:2
BKS Stal Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała
0:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
0:3
GKS 1962 Jastrzębie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:0
KS Decor Bełk
Grunwald Ruda Śląska
0:5
Odra Opole
Ruch II Chorzów
4:0
LZS Piotrówka
GKS 1962 Jastrzębie
1:1
LKS Czaniec
BKS Stal Bielsko-Biała
2:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Skra Częstochowa
1:3
Górnik II Zabrze
Szombierki Bytom
2:1
Piast II Gliwice
Ruch Zdzieszowice
0:0
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Zabrze
4:0
Szombierki Bytom
Rekord Bielsko-Biała
1:0
GKS 1962 Jastrzębie
KS Decor Bełk
0:1
Ruch Zdzieszowice
LZS Piotrówka
0:0
Grunwald Ruda Śląska
Skra Częstochowa
1:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Piast II Gliwice
0:2
Ruch II Chorzów
Odra Opole
3:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
LKS Czaniec
0:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
1:2
Piast II Gliwice
Ruch II Chorzów
0:2
Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śląskie
6:2
LZS Piotrówka
Szombierki Bytom
1:3
Skra Częstochowa
GKS 1962 Jastrzębie
2:1
KS Decor Bełk
Ruch Zdzieszowice
0:0
Odra Opole
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
2:1
Rekord Bielsko-Biała
BKS Stal Bielsko-Biała
0:2
LKS Czaniec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
0:0
GKS 1962 Jastrzębie
Rekord Bielsko-Biała
3:1
LKS Czaniec
KS Decor Bełk
3:0
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
LZS Piotrówka
1:0
Ruch Zdzieszowice
Skra Częstochowa
2:1
Ruch II Chorzów
Piast II Gliwice
3:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
Szombierki Bytom
1:3
BKS Stal Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze
2:0
Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
1:2
Skra Częstochowa
LKS Czaniec
0:4
KS Decor Bełk
Pniówek Pawłowice Śląskie
0:0
Górnik II Zabrze
Ruch II Chorzów
1:3
Szombierki Bytom
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
0:3
Odra Opole
GKS 1962 Jastrzębie
0:1
LZS Piotrówka
Ruch Zdzieszowice
0:0
Piast II Gliwice
BKS Stal Bielsko-Biała
3:1
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Zabrze
1:5
Ruch Zdzieszowice
Ruch II Chorzów
1:5
BKS Stal Bielsko-Biała
KS Decor Bełk
0:0
Rekord Bielsko-Biała
LZS Piotrówka
1:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Skra Częstochowa
1:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast II Gliwice
0:3
GKS 1962 Jastrzębie
Szombierki Bytom
1:0
Grunwald Ruda Śląska
Odra Opole
6:0
LKS Czaniec
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
0:1
Ruch II Chorzów
Rekord Bielsko-Biała
0:2
Odra Opole
BKS Stal Bielsko-Biała
2:0
KS Decor Bełk
Pniówek Pawłowice Śląskie
6:1
Szombierki Bytom
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
0:1
Piast II Gliwice
GKS 1962 Jastrzębie
0:1
Górnik II Zabrze
Ruch Zdzieszowice
1:1
Skra Częstochowa
LKS Czaniec
0:0
LZS Piotrówka
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
0:2
BKS Stal Bielsko-Biała
Piast II Gliwice
1:0
LKS Czaniec
Górnik II Zabrze
1:0
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Ruch II Chorzów
3:2
Pniówek Pawłowice Śląskie
LZS Piotrówka
1:5
Rekord Bielsko-Biała
Skra Częstochowa
1:2
GKS 1962 Jastrzębie
Odra Opole
2:0
KS Decor Bełk
Szombierki Bytom
0:1
Ruch Zdzieszowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
2:1
Piast II Gliwice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
1:4
Skra Częstochowa
LKS Czaniec
1:1
Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śląskie
6:1
Grunwald Ruda Śląska
KS Decor Bełk
5:0
LZS Piotrówka
Ruch Zdzieszowice
1:0
Ruch II Chorzów
BKS Stal Bielsko-Biała
0:0
Odra Opole
GKS 1962 Jastrzębie
3:2
Szombierki Bytom
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
0:4
Ruch Zdzieszowice
Górnik II Zabrze
1:4
Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Ruch II Chorzów
0:1
GKS 1962 Jastrzębie
LZS Piotrówka
0:4
Odra Opole
Skra Częstochowa
2:0
LKS Czaniec
Piast II Gliwice
0:4
KS Decor Bełk
Szombierki Bytom
2:0
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
1:1
Szombierki Bytom
BKS Stal Bielsko-Biała
8:0
LZS Piotrówka
KS Decor Bełk
2:2
Górnik II Zabrze
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
1:2
Ruch II Chorzów
GKS 1962 Jastrzębie
3:1
Grunwald Ruda Śląska
Ruch Zdzieszowice
1:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Rekord Bielsko-Biała
3:1
Skra Częstochowa
Odra Opole
2:2
Piast II Gliwice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Zabrze
1:1
Odra Opole
Pniówek Pawłowice Śląskie
0:0
GKS 1962 Jastrzębie
Grunwald Ruda Śląska
6:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Ruch II Chorzów
1:0
LKS Czaniec
Skra Częstochowa
2:2
KS Decor Bełk
Piast II Gliwice
3:1
LZS Piotrówka
Szombierki Bytom
0:3
Rekord Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice
1:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
4:3
Grunwald Ruda Śląska
BKS Stal Bielsko-Biała
3:0
Piast II Gliwice
KS Decor Bełk
5:0
Szombierki Bytom
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
0:4
Pniówek Pawłowice Śląskie
LZS Piotrówka
1:2
Górnik II Zabrze
Odra Opole
0:1
Skra Częstochowa
GKS 1962 Jastrzębie
3:1
Ruch Zdzieszowice
Rekord Bielsko-Biała
3:2
Ruch II Chorzów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości