Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Pierściec
Pauza
LKS Zryw Bąków
3:1
Victoria Hażlach
Iskra Iskrzyczyn
6:0
LKS Rudnik
Strażak Dębowiec
2:2
Spójnia Górki Wielkie
Promyk Golasowice
3:8
Beskid II Skoczów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rudnik
Pauza
Promyk Golasowice
1:4
Strażak Dębowiec
Victoria Hażlach
2:1
Iskra Iskrzyczyn
KS Nierodzim
1:2
LKS Zryw Bąków
Beskid II Skoczów
1:3
Błękitni Pierściec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid II Skoczów
Pauza
LKS Zryw Bąków
4:0
Spójnia Górki Wielkie
Strażak Dębowiec
3:1
Błękitni Pierściec
Iskra Iskrzyczyn
4:1
KS Nierodzim
LKS Rudnik
1:1
Victoria Hażlach
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Hażlach
Pauza
Promyk Golasowice
3:8
LKS Zryw Bąków
KS Nierodzim
0:4
LKS Rudnik
Spójnia Górki Wielkie
0:3
Iskra Iskrzyczyn
Beskid II Skoczów
0:0
Strażak Dębowiec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Dębowiec
Pauza
LKS Zryw Bąków
3:0
Błękitni Pierściec
Victoria Hażlach
4:2
KS Nierodzim
Iskra Iskrzyczyn
4:0
Promyk Golasowice
LKS Rudnik
4:1
Spójnia Górki Wielkie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Nierodzim
Pauza
Promyk Golasowice
2:1
LKS Rudnik
Spójnia Górki Wielkie
5:3
Victoria Hażlach
Błękitni Pierściec
4:1
Iskra Iskrzyczyn
Beskid II Skoczów
2:1
LKS Zryw Bąków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Bąków
7:1
Strażak Dębowiec
Victoria Hażlach
3:1
Promyk Golasowice
KS Nierodzim
0:1
Spójnia Górki Wielkie
Iskra Iskrzyczyn
1:4
Beskid II Skoczów
LKS Rudnik
0:2
Błękitni Pierściec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Górki Wielkie
Pauza
Strażak Dębowiec
1:2
Iskra Iskrzyczyn
Błękitni Pierściec
0:3
Victoria Hażlach
Promyk Golasowice
3:0
KS Nierodzim
Beskid II Skoczów
3:1
LKS Rudnik
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Bąków
Pauza
Victoria Hażlach
5:0
Beskid II Skoczów
KS Nierodzim
0:4
Błękitni Pierściec
Spójnia Górki Wielkie
2:5
Promyk Golasowice
LKS Rudnik
0:4
Strażak Dębowiec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Promyk Golasowice
Pauza
LKS Zryw Bąków
4:1
Iskra Iskrzyczyn
Strażak Dębowiec
3:2
Victoria Hażlach
Błękitni Pierściec
4:3
Spójnia Górki Wielkie
Beskid II Skoczów
3:1
KS Nierodzim
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Iskrzyczyn
Pauza
KS Nierodzim
1:4
Strażak Dębowiec
Promyk Golasowice
2:3
Błękitni Pierściec
LKS Rudnik
0:4
LKS Zryw Bąków
Spójnia Górki Wielkie
1:7
Beskid II Skoczów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Nierodzim
Pauza
Błękitni Pierściec
Pauza
Spójnia Górki Wielkie
0:0
Strażak Dębowiec
LKS Rudnik
1:2
Iskra Iskrzyczyn
Beskid II Skoczów
5:2
Promyk Golasowice
Victoria Hażlach
0:5
LKS Zryw Bąków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rudnik
Pauza
Spójnia Górki Wielkie
Pauza
LKS Zryw Bąków
3:0*
KS Nierodzim
Strażak Dębowiec
7:0
Promyk Golasowice
Iskra Iskrzyczyn
2:3
Victoria Hażlach
Błękitni Pierściec
1:5
Beskid II Skoczów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Promyk Golasowice
Pauza
Beskid II Skoczów
Pauza
Spójnia Górki Wielkie
0:2
LKS Zryw Bąków
KS Nierodzim
1:2
Iskra Iskrzyczyn
Błękitni Pierściec
0:4
Strażak Dębowiec
Victoria Hażlach
3:1
LKS Rudnik
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Pierściec
Pauza
Victoria Hażlach
Pauza
Strażak Dębowiec
1:4
Beskid II Skoczów
LKS Zryw Bąków
8:0
Promyk Golasowice
Iskra Iskrzyczyn
1:3
Spójnia Górki Wielkie
LKS Rudnik
1:1
KS Nierodzim
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Dębowiec
Pauza
Beskid II Skoczów
Pauza
Spójnia Górki Wielkie
0:0
LKS Rudnik
KS Nierodzim
1:0
Victoria Hażlach
Błękitni Pierściec
0:3
LKS Zryw Bąków
Promyk Golasowice
1:3
Iskra Iskrzyczyn
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Bąków
1:4
Beskid II Skoczów
Iskra Iskrzyczyn
2:2
Błękitni Pierściec
LKS Rudnik
2:1
Promyk Golasowice
Victoria Hażlach
2:1
Spójnia Górki Wielkie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Dębowiec
3:1
LKS Zryw Bąków
Spójnia Górki Wielkie
7:1
KS Nierodzim
Błękitni Pierściec
4:0
LKS Rudnik
Promyk Golasowice
0:4
Victoria Hażlach
Beskid II Skoczów
3:0
Iskra Iskrzyczyn
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Bąków
Pauza
Spójnia Górki Wielkie
Pauza
KS Nierodzim
2:0
Promyk Golasowice
Iskra Iskrzyczyn
1:6
Strażak Dębowiec
LKS Rudnik
1:9
Beskid II Skoczów
Victoria Hażlach
2:4
Błękitni Pierściec
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Iskrzyczyn
Pauza
Iskra Iskrzyczyn
3:4
LKS Zryw Bąków
Strażak Dębowiec
3:0
LKS Rudnik
Błękitni Pierściec
8:0
KS Nierodzim
Promyk Golasowice
2:4
Spójnia Górki Wielkie
Beskid II Skoczów
2:1
Victoria Hażlach
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Promyk Golasowice
Pauza
LKS Rudnik
Pauza
KS Nierodzim
2:4
Beskid II Skoczów
Spójnia Górki Wielkie
4:2
Błękitni Pierściec
Victoria Hażlach
1:0
Strażak Dębowiec
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Iskrzyczyn
Pauza
Victoria Hażlach
Pauza
Strażak Dębowiec
1:0
KS Nierodzim
LKS Zryw Bąków
8:0
LKS Rudnik
Błękitni Pierściec
4:0
Promyk Golasowice
Beskid II Skoczów
3:1
Spójnia Górki Wielkie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości