zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goleszów
0:1
LKS Zryw Bąków
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:1
Strażak Pielgrzymowice
Wisła Strumień
3:1
Morcinek Kaczyce
Błyskawica Kończyce Wielkie
0:3
Beskid II Skoczów
Beskid Brenna
1:5
LKS Kończyce Małe
Orzeł Zabłocie
5:1
Strażak Dębowiec
Olza Pogwizdów
4:0
LKS Ochaby 96
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Morcinek Kaczyce
- : -
Olza Pogwizdów
Błyskawica Kończyce Wielkie
- : -
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Beskid Brenna
- : -
Beskid II Skoczów
LKS Ochaby 96
- : -
Orzeł Zabłocie
Strażak Pielgrzymowice
- : -
Wisła Strumień
LKS Kończyce Małe
- : -
LKS Zryw Bąków
Strażak Dębowiec
- : -
LKS Goleszów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goleszów
- : -
LKS Ochaby 96
LKS Zryw Bąków
- : -
Strażak Dębowiec
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
- : -
Beskid Brenna
Orzeł Zabłocie
- : -
Morcinek Kaczyce
Olza Pogwizdów
- : -
Strażak Pielgrzymowice
Beskid II Skoczów
- : -
LKS Kończyce Małe
Wisła Strumień
- : -
Błyskawica Kończyce Wielkie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Morcinek Kaczyce
- : -
LKS Goleszów
Błyskawica Kończyce Wielkie
- : -
Olza Pogwizdów
Beskid Brenna
- : -
Wisła Strumień
LKS Ochaby 96
- : -
LKS Zryw Bąków
Strażak Pielgrzymowice
- : -
Orzeł Zabłocie
LKS Kończyce Małe
- : -
Strażak Dębowiec
Beskid II Skoczów
- : -
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Bąków
- : -
Morcinek Kaczyce
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
- : -
LKS Kończyce Małe
Wisła Strumień
- : -
Beskid II Skoczów
LKS Goleszów
- : -
Strażak Pielgrzymowice
Strażak Dębowiec
- : -
LKS Ochaby 96
Orzeł Zabłocie
- : -
Błyskawica Kończyce Wielkie
Olza Pogwizdów
- : -
Beskid Brenna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Morcinek Kaczyce
- : -
Strażak Dębowiec
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
- : -
Wisła Strumień
Błyskawica Kończyce Wielkie
- : -
LKS Goleszów
Beskid Brenna
- : -
Orzeł Zabłocie
Strażak Pielgrzymowice
- : -
LKS Zryw Bąków
LKS Kończyce Małe
- : -
LKS Ochaby 96
Beskid II Skoczów
- : -
Olza Pogwizdów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Bąków
- : -
Błyskawica Kończyce Wielkie
Wisła Strumień
- : -
LKS Kończyce Małe
LKS Goleszów
- : -
Beskid Brenna
Strażak Dębowiec
- : -
Strażak Pielgrzymowice
Orzeł Zabłocie
- : -
Beskid II Skoczów
LKS Ochaby 96
- : -
Morcinek Kaczyce
Olza Pogwizdów
- : -
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
- : -
Orzeł Zabłocie
Wisła Strumień
- : -
Olza Pogwizdów
Błyskawica Kończyce Wielkie
- : -
Strażak Dębowiec
Strażak Pielgrzymowice
- : -
LKS Ochaby 96
LKS Kończyce Małe
- : -
Morcinek Kaczyce
Beskid Brenna
- : -
LKS Zryw Bąków
Beskid II Skoczów
- : -
LKS Goleszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Zabłocie
- : -
Wisła Strumień
LKS Zryw Bąków
- : -
Beskid II Skoczów
LKS Ochaby 96
- : -
Błyskawica Kończyce Wielkie
Morcinek Kaczyce
- : -
Strażak Pielgrzymowice
LKS Goleszów
- : -
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Strażak Dębowiec
- : -
Beskid Brenna
Olza Pogwizdów
- : -
LKS Kończyce Małe
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Brenna
- : -
LKS Ochaby 96
LKS Kończyce Małe
- : -
Strażak Pielgrzymowice
Olza Pogwizdów
- : -
Orzeł Zabłocie
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
- : -
LKS Zryw Bąków
Beskid II Skoczów
- : -
Strażak Dębowiec
Wisła Strumień
- : -
LKS Goleszów
Błyskawica Kończyce Wielkie
- : -
Morcinek Kaczyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Bąków
- : -
Wisła Strumień
Morcinek Kaczyce
- : -
Beskid Brenna
LKS Goleszów
- : -
Olza Pogwizdów
Strażak Dębowiec
- : -
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Orzeł Zabłocie
- : -
LKS Kończyce Małe
LKS Ochaby 96
- : -
Beskid II Skoczów
Strażak Pielgrzymowice
- : -
Błyskawica Kończyce Wielkie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Brenna
- : -
Strażak Pielgrzymowice
Orzeł Zabłocie
- : -
LKS Goleszów
LKS Kończyce Małe
- : -
Błyskawica Kończyce Wielkie
Olza Pogwizdów
- : -
LKS Zryw Bąków
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
- : -
LKS Ochaby 96
Beskid II Skoczów
- : -
Morcinek Kaczyce
Wisła Strumień
- : -
Strażak Dębowiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ochaby 96
- : -
Wisła Strumień
Strażak Pielgrzymowice
- : -
Beskid II Skoczów
LKS Zryw Bąków
- : -
Orzeł Zabłocie
Morcinek Kaczyce
- : -
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
LKS Goleszów
- : -
LKS Kończyce Małe
Błyskawica Kończyce Wielkie
- : -
Beskid Brenna
Strażak Dębowiec
- : -
Olza Pogwizdów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości