Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Bory Pietrzykowice
1:2
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Beskid Skoczów
3:3
Zapora Wapienica
Koszarawa Żywiec
5:1
LKS Bestwina
Kuźnia Ustroń
3:0
LKS Leśna
Spójnia Landek
0:8
Pasjonat Dankowice
GLKS Wilkowice
0:11
BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Czaniec
0:2
Drzewiarz Jasienica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
5:1
Kuźnia Ustroń
Pasjonat Dankowice
1:0
Drzewiarz Jasienica
Zapora Wapienica
4:0
Koszarawa Żywiec
LKS Leśna
2:1
Beskid Skoczów
BKS Stal Bielsko-Biała
5:1
LKS Czaniec
Spójnia Landek
0:6
Bory Pietrzykowice
LKS Bestwina
3:1
GLKS Wilkowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Skoczów
0:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kuźnia Ustroń
6:1
Spójnia Landek
LKS Czaniec
7:1
LKS Bestwina
Drzewiarz Jasienica
1:2
BKS Stal Bielsko-Biała
Koszarawa Żywiec
3:4
LKS Leśna
GLKS Wilkowice
2:8
Zapora Wapienica
Bory Pietrzykowice
4:0
Pasjonat Dankowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:3
Koszarawa Żywiec
Bory Pietrzykowice
4:1
Kuźnia Ustroń
Pasjonat Dankowice
1:4
BKS Stal Bielsko-Biała
Zapora Wapienica
5:1
LKS Czaniec
LKS Leśna
10:1
GLKS Wilkowice
Spójnia Landek
1:8
Beskid Skoczów
LKS Bestwina
0:3
Drzewiarz Jasienica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
8:0
LKS Bestwina
Beskid Skoczów
3:0
Bory Pietrzykowice
Koszarawa Żywiec
6:0
Spójnia Landek
Kuźnia Ustroń
0:1
Pasjonat Dankowice
GLKS Wilkowice
1:11
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
LKS Czaniec
5:0
LKS Leśna
Drzewiarz Jasienica
1:7
Zapora Wapienica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Ustroń
2:6
Beskid Skoczów
Pasjonat Dankowice
3:1
LKS Bestwina
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
0:0
LKS Czaniec
Zapora Wapienica
1:3
BKS Stal Bielsko-Biała
Bory Pietrzykowice
0:2
Koszarawa Żywiec
LKS Leśna
1:3
Drzewiarz Jasienica
Spójnia Landek
0:4
GLKS Wilkowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
3:0
LKS Leśna
Beskid Skoczów
1:1
Pasjonat Dankowice
Koszarawa Żywiec
2:2
Kuźnia Ustroń
LKS Czaniec
10:0
Spójnia Landek
GLKS Wilkowice
2:7
Bory Pietrzykowice
LKS Bestwina
0:5
Zapora Wapienica
Drzewiarz Jasienica
1:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
5:3
BKS Stal Bielsko-Biała
Bory Pietrzykowice
5:1
LKS Czaniec
Beskid Skoczów
3:1
Koszarawa Żywiec
LKS Leśna
3:1
LKS Bestwina
Spójnia Landek
2:7
Drzewiarz Jasienica
Kuźnia Ustroń
0:0
GLKS Wilkowice
Pasjonat Dankowice
3:3
Zapora Wapienica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapora Wapienica
3:1
LKS Leśna
Koszarawa Żywiec
3:3*
Pasjonat Dankowice
BKS Stal Bielsko-Biała
7:0
Spójnia Landek
LKS Czaniec
2:0
Kuźnia Ustroń
Drzewiarz Jasienica
0:2
Bory Pietrzykowice
GLKS Wilkowice
0:11
Beskid Skoczów
LKS Bestwina
0:11
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
3:0
Zapora Wapienica
Bory Pietrzykowice
0:1
BKS Stal Bielsko-Biała
Pasjonat Dankowice
3:0
LKS Leśna
Spójnia Landek
0:3
LKS Bestwina
Kuźnia Ustroń
2:0
Drzewiarz Jasienica
Beskid Skoczów
1:2
LKS Czaniec
Koszarawa Żywiec
4:3
GLKS Wilkowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Leśna
1:3
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Zapora Wapienica
11:0
Spójnia Landek
BKS Stal Bielsko-Biała
4:0
Kuźnia Ustroń
LKS Czaniec
2:3
Koszarawa Żywiec
Drzewiarz Jasienica
0:9
Beskid Skoczów
LKS Bestwina
0:3
Bory Pietrzykowice
GLKS Wilkowice
1:2
Pasjonat Dankowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Bory Pietrzykowice
1:4
Zapora Wapienica
Spójnia Landek
0:2
LKS Leśna
Kuźnia Ustroń
3:0
LKS Bestwina
Pasjonat Dankowice
0:2
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Beskid Skoczów
4:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Koszarawa Żywiec
2:3
Drzewiarz Jasienica
GLKS Wilkowice
1:4
LKS Czaniec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
12:0
Spójnia Landek
Zapora Wapienica
2:0
Kuźnia Ustroń
LKS Leśna
0:5
Bory Pietrzykowice
BKS Stal Bielsko-Biała
1:1
Koszarawa Żywiec
LKS Czaniec
2:1
Pasjonat Dankowice
Drzewiarz Jasienica
7:0
GLKS Wilkowice
LKS Bestwina
1:3
Beskid Skoczów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
1:2
Bory Pietrzykowice
Zapora Wapienica
3:2
Beskid Skoczów
LKS Leśna
0:2
Kuźnia Ustroń
LKS Bestwina
1:0
Koszarawa Żywiec
BKS Stal Bielsko-Biała
1:0
GLKS Wilkowice
Drzewiarz Jasienica
2:0
LKS Czaniec
Pasjonat Dankowice
9:0
Spójnia Landek
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Bory Pietrzykowice
5:0
Spójnia Landek
Beskid Skoczów
7:0
LKS Leśna
Koszarawa Żywiec
1:4
Zapora Wapienica
GLKS Wilkowice
0:3
LKS Bestwina
LKS Czaniec
2:2
BKS Stal Bielsko-Biała
Drzewiarz Jasienica
2:0
Pasjonat Dankowice
Kuźnia Ustroń
0:3
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
1:1
Beskid Skoczów
LKS Leśna
1:1
Koszarawa Żywiec
Pasjonat Dankowice
3:2
Bory Pietrzykowice
BKS Stal Bielsko-Biała
2:2
Drzewiarz Jasienica
Spójnia Landek
2:2
Kuźnia Ustroń
Zapora Wapienica
10:0
GLKS Wilkowice
LKS Bestwina
0:2
LKS Czaniec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Skoczów
6:0
Spójnia Landek
Koszarawa Żywiec
2:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
BKS Stal Bielsko-Biała
0:2
Pasjonat Dankowice
LKS Czaniec
2:3
Zapora Wapienica
GLKS Wilkowice
3:3
LKS Leśna
Drzewiarz Jasienica
2:1
LKS Bestwina
Kuźnia Ustroń
6:1
Bory Pietrzykowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Bory Pietrzykowice
2:2
Beskid Skoczów
Zapora Wapienica
3:0
Drzewiarz Jasienica
LKS Leśna
1:3
LKS Czaniec
Spójnia Landek
1:5
Koszarawa Żywiec
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
3:0*
GLKS Wilkowice
LKS Bestwina
1:4
BKS Stal Bielsko-Biała
Pasjonat Dankowice
1:3
Kuźnia Ustroń
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Skoczów
7:1
Kuźnia Ustroń
Koszarawa Żywiec
2:2
Bory Pietrzykowice
BKS Stal Bielsko-Biała
2:1
Zapora Wapienica
GLKS Wilkowice
3:0
Spójnia Landek
LKS Bestwina
1:0
Pasjonat Dankowice
LKS Czaniec
0:3
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Drzewiarz Jasienica
3:0
LKS Leśna
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Ustroń
2:0
Koszarawa Żywiec
LKS Leśna
0:2
BKS Stal Bielsko-Biała
Zapora Wapienica
2:0
LKS Bestwina
Spójnia Landek
0:5
LKS Czaniec
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
4:3
Drzewiarz Jasienica
Pasjonat Dankowice
2:0
Beskid Skoczów
Bory Pietrzykowice
1:1
GLKS Wilkowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapora Wapienica
10:1
Pasjonat Dankowice
Koszarawa Żywiec
0:7
Beskid Skoczów
BKS Stal Bielsko-Biała
3:2
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Drzewiarz Jasienica
5:0
Spójnia Landek
LKS Bestwina
2:0
LKS Leśna
LKS Czaniec
1:1
Bory Pietrzykowice
GLKS Wilkowice
0:2
Kuźnia Ustroń
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:1
LKS Bestwina
LKS Leśna
1:2
Zapora Wapienica
Pasjonat Dankowice
7:3
Koszarawa Żywiec
Spójnia Landek
3:6
BKS Stal Bielsko-Biała
Kuźnia Ustroń
3:0
LKS Czaniec
Bory Pietrzykowice
5:1
Drzewiarz Jasienica
Beskid Skoczów
2:0
GLKS Wilkowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Leśna
3:4
Pasjonat Dankowice
BKS Stal Bielsko-Biała
3:1
Bory Pietrzykowice
Drzewiarz Jasienica
0:0
Kuźnia Ustroń
Zapora Wapienica
0:3
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
LKS Bestwina
5:0
Spójnia Landek
LKS Czaniec
4:3
Beskid Skoczów
GLKS Wilkowice
4:4
Koszarawa Żywiec
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Bory Pietrzykowice
2:4
LKS Bestwina
Beskid Skoczów
0:4
Drzewiarz Jasienica
Koszarawa Żywiec
0:4
LKS Czaniec
Spójnia Landek
0:6
Zapora Wapienica
Kuźnia Ustroń
0:0
BKS Stal Bielsko-Biała
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
3:0*
LKS Leśna
Pasjonat Dankowice
4:1
GLKS Wilkowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
1:2
Pasjonat Dankowice
LKS Leśna
3:1
Spójnia Landek
Zapora Wapienica
2:0
Bory Pietrzykowice
BKS Stal Bielsko-Biała
1:2
Beskid Skoczów
LKS Bestwina
3:0
Kuźnia Ustroń
LKS Czaniec
3:0
GLKS Wilkowice
Drzewiarz Jasienica
3:1
Koszarawa Żywiec
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Bory Pietrzykowice
4:2
LKS Leśna
Beskid Skoczów
6:1
LKS Bestwina
Pasjonat Dankowice
1:1
LKS Czaniec
Koszarawa Żywiec
2:10
BKS Stal Bielsko-Biała
GLKS Wilkowice
1:3
Drzewiarz Jasienica
Spójnia Landek
0:4
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kuźnia Ustroń
0:4
Zapora Wapienica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości