zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Pauza
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
4:2
Trójka Czechowice
Orzeł Kozy
1:3
GKS Radziechowy-Wieprz
Czarni/Góral Żywiec
2:1
GLKS Wilkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
Pauza
Trójka Czechowice
9:0
Czarni/Góral Żywiec
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
1:1
Orzeł Kozy
GKS Radziechowy-Wieprz
1:12
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kozy
Pauza
GLKS Wilkowice
0:5
Trójka Czechowice
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
5:3
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Czarni/Góral Żywiec
1:3
GKS Radziechowy-Wieprz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Czechowice
Pauza
Orzeł Kozy
0:3
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
3:6
Czarni/Góral Żywiec
GKS Radziechowy-Wieprz
1:4
GLKS Wilkowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pauza
GLKS Wilkowice
1:3
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Trójka Czechowice
7:0
GKS Radziechowy-Wieprz
Czarni/Góral Żywiec
1:4
Orzeł Kozy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Radziechowy-Wieprz
Pauza
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
4:0
Czarni/Góral Żywiec
Orzeł Kozy
4:0
GLKS Wilkowice
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:6
Trójka Czechowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni/Góral Żywiec
Pauza
GLKS Wilkowice
1:13
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Radziechowy-Wieprz
2:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Trójka Czechowice
4:1
Orzeł Kozy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Pauza
GLKS Wilkowice
4:3
Czarni/Góral Żywiec
GKS Radziechowy-Wieprz
1:2
Orzeł Kozy
Trójka Czechowice
3:1
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
Pauza
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
11:0
GKS Radziechowy-Wieprz
Orzeł Kozy
4:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Czarni/Góral Żywiec
0:2
Trójka Czechowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kozy
Pauza
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
0:5
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Radziechowy-Wieprz
0:2
Czarni/Góral Żywiec
Trójka Czechowice
6:0
GLKS Wilkowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Czechowice
Pauza
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
5:0
Orzeł Kozy
GLKS Wilkowice
5:2
GKS Radziechowy-Wieprz
Czarni/Góral Żywiec
1:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pauza
Orzeł Kozy
10:0
Czarni/Góral Żywiec
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
3:0
GLKS Wilkowice
GKS Radziechowy-Wieprz
1:5
Trójka Czechowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Radziechowy-Wieprz
Pauza
GLKS Wilkowice
1:3
Orzeł Kozy
Czarni/Góral Żywiec
3:4
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Trójka Czechowice
2:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni/Góral Żywiec
Pauza
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:0
GLKS Wilkowice
Orzeł Kozy
3:7
Trójka Czechowice
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
8:4
GKS Radziechowy-Wieprz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości