zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
APN GKS Tychy
- : -
NIepokorni Orzesze
Znicz Jankowice
7:1
Ogrodnik Cielmice
Czułowianka Tychy
9:2
APN II GKS Tychy
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
2:1
MKS Lędziny
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Lędziny
Pauza
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
7:1
Znicz Jankowice
Ogrodnik Cielmice
2:18
Czułowianka Tychy
NIepokorni Orzesze
5:0
Raki Gostyń
APN II GKS Tychy
2:0
APN GKS Tychy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
NIepokorni Orzesze
Pauza
Znicz Jankowice
1:5
MKS Lędziny
APN GKS Tychy
1:0
Ogrodnik Cielmice
Raki Gostyń
2:1
APN II GKS Tychy
Czułowianka Tychy
6:3
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
APN II GKS Tychy
Pauza
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
2:5
APN GKS Tychy
Znicz Jankowice
- : -
Czułowianka Tychy
MKS Lędziny
0:2
NIepokorni Orzesze
Ogrodnik Cielmice
1:14
Raki Gostyń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogrodnik Cielmice
Pauza
APN GKS Tychy
8:0
Znicz Jankowice
Czułowianka Tychy
- : -
MKS Lędziny
NIepokorni Orzesze
8:0
APN II GKS Tychy
Raki Gostyń
1:2
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Pauza
Znicz Jankowice
1:2
Raki Gostyń
MKS Lędziny
8:0
APN II GKS Tychy
Ogrodnik Cielmice
0:3
NIepokorni Orzesze
Czułowianka Tychy
2:2
APN GKS Tychy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Jankowice
Pauza
APN GKS Tychy
3:1
MKS Lędziny
NIepokorni Orzesze
4:0
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
APN II GKS Tychy
3:0
Ogrodnik Cielmice
Raki Gostyń
1:6
Czułowianka Tychy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czułowianka Tychy
Pauza
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
3:0
APN II GKS Tychy
APN GKS Tychy
8:0
Raki Gostyń
Znicz Jankowice
0:10
NIepokorni Orzesze
MKS Lędziny
3:0
Ogrodnik Cielmice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
APN GKS Tychy
Pauza
NIepokorni Orzesze
- : -
Czułowianka Tychy
APN II GKS Tychy
- : -
Znicz Jankowice
Raki Gostyń
- : -
MKS Lędziny
Ogrodnik Cielmice
0:3
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości