zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków Częstochowa
6:1
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
0:4
Rozwój Katowice KS
UKS Lisek Milówka
- : -
Siódemka Tychy
MUKP Dąbrowa Górnicza
3:0
Polonia Bytom
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Siódemka Tychy
- : -
Raków Częstochowa
Rozwój Katowice KS
3:1
UKS Lisek Milówka
Polonia Bytom
0:1
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
MUKP Dąbrowa Górnicza
4:0
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków Częstochowa
1:3
Rozwój Katowice KS
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:1
Siódemka Tychy
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:3
Polonia Bytom
UKS Lisek Milówka
1:3
MUKP Dąbrowa Górnicza
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
- : -
UKS Lisek Milówka
Rozwój Katowice KS
- : -
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Polonia Bytom
- : -
Siódemka Tychy
MUKP Dąbrowa Górnicza
- : -
Raków Częstochowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków Częstochowa
- : -
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
- : -
MUKP Dąbrowa Górnicza
Siódemka Tychy
- : -
Rozwój Katowice KS
UKS Lisek Milówka
- : -
Polonia Bytom
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
- : -
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Polonia Bytom
- : -
Rozwój Katowice KS
UKS Lisek Milówka
- : -
Raków Częstochowa
MUKP Dąbrowa Górnicza
- : -
Siódemka Tychy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków Częstochowa
- : -
Polonia Bytom
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
- : -
UKS Lisek Milówka
Siódemka Tychy
- : -
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
Rozwój Katowice KS
- : -
MUKP Dąbrowa Górnicza
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
- : -
Raków Częstochowa
Siódemka Tychy
- : -
UKS Lisek Milówka
Rozwój Katowice KS
- : -
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
Polonia Bytom
- : -
MUKP Dąbrowa Górnicza
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków Częstochowa
- : -
Siódemka Tychy
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
- : -
Polonia Bytom
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
- : -
MUKP Dąbrowa Górnicza
UKS Lisek Milówka
- : -
Rozwój Katowice KS
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Siódemka Tychy
- : -
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Rozwój Katowice KS
- : -
Raków Częstochowa
Polonia Bytom
- : -
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
MUKP Dąbrowa Górnicza
- : -
UKS Lisek Milówka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków Częstochowa
- : -
MUKP Dąbrowa Górnicza
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
- : -
Rozwój Katowice KS
Siódemka Tychy
- : -
Polonia Bytom
UKS Lisek Milówka
- : -
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
- : -
Raków Częstochowa
Rozwój Katowice KS
- : -
Siódemka Tychy
Polonia Bytom
- : -
UKS Lisek Milówka
MUKP Dąbrowa Górnicza
- : -
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków Częstochowa
- : -
UKS Lisek Milówka
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
- : -
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
Siódemka Tychy
- : -
MUKP Dąbrowa Górnicza
Rozwój Katowice KS
- : -
Polonia Bytom
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP II Odra Centrum Wodzisław Śląski
- : -
Siódemka Tychy
Polonia Bytom
- : -
Raków Częstochowa
UKS Lisek Milówka
- : -
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
MUKP Dąbrowa Górnicza
- : -
Rozwój Katowice KS
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości