Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Zabrze
3:1
KKS Polonia Bytom
Jaskółki Chorzów
0:6
LKS Goczałkowice Zdrój
OKiS Polonia Prószków
0:4
AZS II Wrocław
1. II FC AZS AWF Katowice
0:3*
Rekord Bielsko-Biała
DARBOR BOLESŁAWICE
4:1
Rolnik II Biedrzychowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Polonia Bytom
3:0
OKiS Polonia Prószków
Rolnik II Biedrzychowice
1:2
AZS II Wrocław
LKS Goczałkowice Zdrój
3:1
1. II FC AZS AWF Katowice
DARBOR BOLESŁAWICE
5:1
Jaskółki Chorzów
Rekord Bielsko-Biała
0:2
KKS Zabrze
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS II Wrocław
1:1
KKS Polonia Bytom
Jaskółki Chorzów
3:3
Rolnik II Biedrzychowice
OKiS Polonia Prószków
1:3
Rekord Bielsko-Biała
KKS Zabrze
2:1
LKS Goczałkowice Zdrój
1. II FC AZS AWF Katowice
2:0
DARBOR BOLESŁAWICE
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik II Biedrzychowice
5:3
KKS Polonia Bytom
Jaskółki Chorzów
3:2
1. II FC AZS AWF Katowice
LKS Goczałkowice Zdrój
9:0
OKiS Polonia Prószków
DARBOR BOLESŁAWICE
4:1
KKS Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
0:3
AZS II Wrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
1. II FC AZS AWF Katowice
1:2
Rolnik II Biedrzychowice
KKS Zabrze
5:0
Jaskółki Chorzów
AZS II Wrocław
0:1
LKS Goczałkowice Zdrój
OKiS Polonia Prószków
1:6
DARBOR BOLESŁAWICE
KKS Polonia Bytom
2:6
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik II Biedrzychowice
2:3
Rekord Bielsko-Biała
Jaskółki Chorzów
2:0
OKiS Polonia Prószków
1. II FC AZS AWF Katowice
0:3*
KKS Zabrze
LKS Goczałkowice Zdrój
8:1
KKS Polonia Bytom
DARBOR BOLESŁAWICE
3:2
AZS II Wrocław
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Zabrze
0:1
Rolnik II Biedrzychowice
AZS II Wrocław
7:1
Jaskółki Chorzów
Rekord Bielsko-Biała
2:0
LKS Goczałkowice Zdrój
OKiS Polonia Prószków
1:0
1. II FC AZS AWF Katowice
KKS Polonia Bytom
1:3
DARBOR BOLESŁAWICE
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
DARBOR BOLESŁAWICE
0:0
Rekord Bielsko-Biała
Jaskółki Chorzów
4:2
KKS Polonia Bytom
1. II FC AZS AWF Katowice
2:3
AZS II Wrocław
KKS Zabrze
1:1
OKiS Polonia Prószków
Rolnik II Biedrzychowice
1:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS II Wrocław
0:1
KKS Zabrze
KKS Polonia Bytom
4:3
1. II FC AZS AWF Katowice
Rekord Bielsko-Biała
2:1
Jaskółki Chorzów
Rolnik II Biedrzychowice
2:2
OKiS Polonia Prószków
LKS Goczałkowice Zdrój
2:1
DARBOR BOLESŁAWICE
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik II Biedrzychowice
4:3
DARBOR BOLESŁAWICE
KKS Polonia Bytom
3:0*
KKS Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
3:0*
1. II FC AZS AWF Katowice
AZS II Wrocław
1:1
OKiS Polonia Prószków
LKS Goczałkowice Zdrój
2:0
Jaskółki Chorzów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Zabrze
1:2
Rekord Bielsko-Biała
OKiS Polonia Prószków
1:4
KKS Polonia Bytom
1. II FC AZS AWF Katowice
0:5
LKS Goczałkowice Zdrój
AZS II Wrocław
7:0
Rolnik II Biedrzychowice
Jaskółki Chorzów
0:2
DARBOR BOLESŁAWICE
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Polonia Bytom
1:1
AZS II Wrocław
Rekord Bielsko-Biała
4:1
OKiS Polonia Prószków
Rolnik II Biedrzychowice
3:2
Jaskółki Chorzów
DARBOR BOLESŁAWICE
3:0
1. II FC AZS AWF Katowice
LKS Goczałkowice Zdrój
1:0
KKS Zabrze
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Zabrze
1:1
DARBOR BOLESŁAWICE
KKS Polonia Bytom
3:3
Rolnik II Biedrzychowice
OKiS Polonia Prószków
1:5
LKS Goczałkowice Zdrój
1. II FC AZS AWF Katowice
0:5
Jaskółki Chorzów
AZS II Wrocław
1:1
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaskółki Chorzów
0:0
KKS Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
6:1
KKS Polonia Bytom
Rolnik II Biedrzychowice
3:1
1. II FC AZS AWF Katowice
DARBOR BOLESŁAWICE
0:1
OKiS Polonia Prószków
LKS Goczałkowice Zdrój
3:0*
AZS II Wrocław
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Zabrze
3:1
1. II FC AZS AWF Katowice
KKS Polonia Bytom
1:2
LKS Goczałkowice Zdrój
OKiS Polonia Prószków
1:0
Jaskółki Chorzów
Rekord Bielsko-Biała
8:2
Rolnik II Biedrzychowice
AZS II Wrocław
3:1
DARBOR BOLESŁAWICE
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaskółki Chorzów
0:7
AZS II Wrocław
Rolnik II Biedrzychowice
5:2
KKS Zabrze
1. II FC AZS AWF Katowice
1:4
OKiS Polonia Prószków
DARBOR BOLESŁAWICE
2:3
KKS Polonia Bytom
LKS Goczałkowice Zdrój
2:0
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Polonia Bytom
5:2
Jaskółki Chorzów
OKiS Polonia Prószków
2:5
KKS Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
3:2
DARBOR BOLESŁAWICE
AZS II Wrocław
3:0*
1. II FC AZS AWF Katowice
LKS Goczałkowice Zdrój
3:1
Rolnik II Biedrzychowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Zabrze
1:2
AZS II Wrocław
Jaskółki Chorzów
1:5
Rekord Bielsko-Biała
OKiS Polonia Prószków
4:2
Rolnik II Biedrzychowice
1. II FC AZS AWF Katowice
0:3*
KKS Polonia Bytom
DARBOR BOLESŁAWICE
0:3
LKS Goczałkowice Zdrój
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości